Oppo Enco Free 3 در 21 مارس عرضه می شود و دارای دیافراگم فیبر بامبو در واحد صدا است.

طبق این پست، هدفون Oppo Enco Free 3 TWS مجهز به سیستم حذف نویز فعال (ANC) خواهد بود که می تواند فرکانس های حداکثر 49 دسی بل را پوشش دهد. خروجی هدفون Oppo Enco Free 3 TWS توسط یک واحد صدای دیافراگم فیبر بامبو ارائه می‌شود که طبق ادعای این شرکت، اولین هدفون TWS در جهان است که دارای چنین واحدی است.

سری Oppo Find X6، گوشی‌های پرچمدار آینده این شرکت، رسماً عرضه شدن در چین را در تاریخ 21 مارس تایید کرد. رویداد معرفی سری گوشی‌های هوشمند پرچمدار تایید شده است که با رونمایی از Oppo Pad 2 همراه است. اکنون، سازنده چینی گوشی‌های هوشمند اعلام کرده است. محصول دیگری را معرفی کرد که به صورت موازی عرضه خواهد شد – هدفون Oppo Enco Free 3 واقعاً بی‌سیم (TWS). این شرکت همچنین مجموعه‌ای از تیزرها را منتشر کرده است که عرضه هدفون جدید Oppo Enco Free 3 را در 21 مارس تأیید می‌کند.

در هر سیستم خروجی صدا، دیافراگم است که صدا تولید می کند. دیافراگم یک غشای نازک و نیمه سفت است که به سیم پیچ صدا متصل شده است. ارتعاشات تجربه شده توسط غشاء باعث می شود هوا در اطراف سیم پیچ صوتی مغناطیسی حرکت کند و در نهایت صدا تولید شود.

تصاویر بازاریابی فاش شده توسط این شرکت نشان می دهد که هدفون های TWS آینده دارای طراحی ساقه ای هستند، در حالی که دارای نماد “L” و “R” برای علامت گذاری برای هدفون های سمت چپ و راست هستند. کیس شارژ با طراحی بیضی شکل با پنل بالایی نیمه شفاف دیده می شود. از نظر گزینه های رنگی، گزارش Gizmochina نشان می دهد که هدفون های TWS می توانند در رنگ های سبز و سفید ارائه شوند.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.



منبع هدفون های آتی Oppo Enco Free 3 TWS توسط Oppo به طور رسمی توسط یک سری پست در وب سایت میکروبلاگینگ چینی Weibo قبل از عرضه رسمی آن در 21 مارس مورد توجه قرار گرفت. این شرکت همچنین برخی از مشخصات کلیدی را که هدفون های TWS قرار است به آن ها مجهز شوند به اشتراک گذاشته است.