Otherweb می تواند به مردم کمک کند تا از شرمساری اخبار جعلی جلوگیری کنند

امروزه، اخبار جعلی سیاست، پزشکی، سرمایه‌گذاری، ارز دیجیتال، علم و حتی قرار ملاقات را پوشش می‌دهد (مردی در اورگان که از برنامه‌های دوستیابی برای ربودن و تجاوز به زنان استفاده می‌کند). همچنین، تلاش‌های شایسته‌ای برای فریب دادن ما برای ارائه اطلاعاتی که می‌تواند منجر به سرقت هویت شود، وجود دارد.

سامسونگ یک شرکت جالب و یکی از معدود شرکت هایی است که توانایی رقابت رودررو با اپل را دارد. تا به امروز، سامسونگ پتانسیل خود را ضعیف عمل کرده است، زیرا به نظر می‌رسد حداقل تا به حال، کار کردن با یکدیگر در اولویت نبوده است. من فکر می کنم این خبر مهم در رویداد Samsung Galaxy Unpacked هفته گذشته بود. این شرکت شروع به انجام کار “با هم بهتر” کرده است و بهتر از اپل این کار را انجام می دهد.

بیایید Otherweb را این هفته کاوش کنیم. سپس با محصول هفته خود پایان می‌دهیم: گوشی هوشمند جدیدی از سامسونگ که اگر به فیلم‌سازی علاقه دارید، بسیار بالاتر از بقیه است.

اخبار جعلی

چند بار روی پیوندی در گوگل کلیک کرده اید و فکر می کنید که داستان یکی از مواردی است که به آن علاقه دارید، فقط متوجه شده اید که عنوان ربطی به محتوا ندارد؟

یکی دیگر از جنبه های جالب این سرویس این است که کاملا متن باز و مشارکتی است. به طوری که هرکسی که می‌خواهد کاری مشابه اما با چرخش متفاوت انجام دهد، می‌تواند این کار را انجام دهد، و نشان می‌دهد که افرادی که در پشت این برنامه هستند کمتر به درآمد علاقه دارند تا رفع مشکل اخبار جعلی.

در غیر این صورت وب هرگز قدرت مالی گوگل نخواهد بود، اما با توجه به اخبار دقیق آن، باید بتواند بین نیازهای تبلیغ‌کنندگان و نیازهای کاربران تعادل بهتری برقرار کند. من هنوز هم به احتمال زیاد توصیه می‌کنم برای این سرویس پولی بپردازید، فقط برای از بین بردن احتمال خراب شدن نتایج شما با تلاش برای به حداکثر رساندن درآمد تبلیغات.

بسته بندی

من نمی گویم هر یک از این دو موضع درست است، هرچند، از آنجایی که همه ما هنوز اینجا هستیم، سناریوی “پایان جهان” به نظر می رسد خارج از جدول است (خبر خوبی برای دوشنبه وجود دارد). اما اگر می دانستید هر دو مقاله وجود دارد، می توانستید نظر خود را تغییر دهید، موضوع دیگری را انتخاب کنید، یا طرفی را انتخاب کنید و استدلال معتبرتری داشته باشید – به جای اینکه در حال تکرار اخبار جعلی دستگیر شوید، حتی اگر ممکن است آن را در مورد آنچه برخی افراد می دانند شنیده باشید. منبع خبری موثق

یکی از راه‌حل‌های واضح این است که از مطرح کردن موضوعاتی که مستقیماً درباره آن‌ها نمی‌دانید مقاومت نکنید. گاهی اوقات، به نظر می رسد که امن ترین راه است. اما ما همچنان بر اساس آنچه می خوانیم تصمیم می گیریم، بنابراین دانستن خطر در نظر گرفتن چیزی که می خوانیم به عنوان حقیقت به ما این امکان را می دهد که نه تنها آنچه را که به اشتراک می گذاریم، بلکه چگونه آن را به اشتراک می گذاریم، بهتر انتخاب کنیم.

راه حل Otherweb

هیچ یک از ما زمان تحقیق یا بررسی حقایق اطلاعات دریافتی را نداریم. اگر شما هم مثل من هستید، چیزهای زیادی دریافت می کنید که درست نیست.

چگونه این مشکل را برطرف می کنید؟ Otherweb تلاشی جذاب برای کمک به مردم برای دستیابی به حقیقت است، نه از طریق تعدیل اخبار جعلی، بلکه با کمک به شما برای بررسی واقعیت آن‌ها به‌طوری‌که احساس قوی‌تری نسبت به جعلی بودن اطلاعات داشته باشید زیرا شما بخشی از این فرآیند هستید. .

اخیراً، مقاله‌ای در فوربس خواندم که استدلال می‌کرد همه آن مقالات دیگر BS هستند، زیرا افرادی که آنها را نوشتند نمی‌توانستند مطالعه‌ای را که بر اساس مقالات خود انجام می‌دادند، درک کنند. آیا می‌توانید تصور کنید که این موضوع را به طور اتفاقی برای کسی که می‌خواستید تحت تأثیر قرار دهید، مطرح کنید، فقط به این دلیل که او مقاله فوربس را با این مفهوم که شما بی‌خبر هستید، به صورت شما پرتاب کند؟

زمانی که برای یک شرکت چندملیتی کار می‌کردم، یک خبرنامه ایمیلی از چیزهایی که فکر می‌کردم برای کارمان جالب و کاربردی هستند ارسال می‌کردم. مردم با آن خوب بودند تا اینکه من چیزی را در مورد شرکتمان ارسال کردم که از راه دور درست نبود زیرا منبع را تأیید نکرده بودم. این پایان خبرنامه من بود و من ناگهان تعداد زیادی از مدیران را متقاعد کردند که من یک احمق هستم. این برای حرفه من هیچ سودی نداشت.

درست است، همانطور که انتظار دارید، این تاریخ ارزانی نیست با قیمت فهرستی که فقط از 1200 دلار کمتر است، اما اگر هوس این گوشی را در دلم نداشته باشم، آن را به محصول هفته من تبدیل می کند.

برخلاف بسیاری از سرویس‌های دیگر مانند این که از موتور جستجوی دیگران (معمولاً گوگل) استفاده می‌کنند، Otherweb موتور جستجوی خود را دارد، و حداقل در حال حاضر، بودجه آن از طریق تبلیغات تامین نمی‌شود، بنابراین نه میل و نه نیازی به بهینه‌سازی درآمد تبلیغات از طریق نتایج جستجو وجود دارد. . شما چیزها را به چیزی که می خواهید بیابید نزدیک می کنید بدون اینکه مجبور باشید همه آن نتایج پولی و اولویت بندی شده را جستجو کنید که پیدا کردن آنچه را که نیاز دارید بسیار دشوار می کند.

به عنوان مثال، اپل واچ، که هنوز هم بهترین ساعت هوشمند در بازار است، با گوشی‌های اندرویدی کار نمی‌کند، که TAM آن ساعت را به حدود یک سوم از آنچه که در غیر این صورت ممکن است محدود می‌کند، محدود می‌کند. سامسونگ معمولاً از این محدودیت اجتناب می‌کند و ساعت هوشمندش به اپل رسیده است.

به عنوان مثال، داستان‌های زیادی وجود دارد که نشان می‌دهد هسته زمین نه تنها چرخش خود را متوقف کرده است، بلکه ممکن است شروع به چرخش به سمت عقب کند – و اخیراً، منبع معتبر دیگری می‌گوید که تمام اینها BS است. اکنون، چرخش هسته زمین به عقب مطمئناً ترسناک است اگر هر یک از فیلم‌هایی را تماشا کرده باشید که نشان می‌دهند آن رویداد به جهان پایان خواهد داد.


Samsung Galaxy S23 Ultra

اتصال یکپارچه آن به لپ‌تاپ‌ها، به‌ویژه سری Book3 که در این رویداد اعلام شد، باعث می‌شود یک عکاس حرفه‌ای توجه خود را جلب کند، زیرا آنها فایل‌های RAW را جابجا می‌کنند، نه فایل‌های معمولی فشرده‌شده‌ای که معمولاً با آن‌ها مواجه می‌شوید. من یک عکاس حرفه ای بودم و حتی دستگاه های حرفه ای من نمی توانستند کاری را که این گوشی می تواند انجام دهد.

توجه داشته باشید که در حال حاضر، Otherweb مدل درآمدی خود را درست نکرده است و منتظر می‌ماند تا پایگاه کاربر خود به حجم بحرانی برسد و قبل از بررسی آن، نحوه کسب درآمد از خدمات را بیابد. این بدان معناست که شرکت از نظر بودجه محدود است و تغییراتی در راه است که ممکن است شامل هزینه ای برای استفاده از سرویس یا تبلیغات برای تأمین مالی آن باشد. احتمالاً در نهایت به نوعی مدل ترکیبی تبدیل می شود که در آن می توانید هزینه پرداخت کنید و از سرویس بدون تبلیغات استفاده کنید یا سرویس را رایگان اما با تبلیغات آزاردهنده دریافت کنید.

شاید شما نیز بتوانید از لحظه شرم آور بعدی که در آن به دلیل تکرار یک خبر جعلی مورد انتقاد قرار می گیرید، اجتناب کنید، زیرا نمی دانستید که این یک تقلب بوده است، اما باید می دانستید.

گلکسی اس 23 اولترا دارای یک حالت ویدئویی حرفه ای است که تمام تنظیمات را باز می کند. با فرض اینکه می دانید چه کاری انجام می دهید، به شما امکان می دهد تصاویر شگفت انگیزی ایجاد کنید. اگر این کار را نکنید، از هوش مصنوعی برای انجام همه این کارها برای شما استفاده می کند. من تقریباً مطمئن هستم که این تلفن، با یک عکاس غیرعکاس، می تواند از بسیاری از کارهایی که من به عنوان یک حرفه ای در گذشته انجام می دادم، پیشی بگیرد.

این چیزی است که Otherweb تلاش می کند انجام دهد. این شبکه ای مانند توییتر متمرکز بر اخبار است، اما با تأکید بر اطمینان از داشتن اطلاعات مورد نیاز برای تعیین صحت یک داستان. این به شما امکان می دهد منابعی را که برای ایجاد فید خود به آنها اعتماد دارید انتخاب کنید و از هوش مصنوعی متحول کننده برای اسکن اخبار مرتبط و تصحیح عنوان استفاده می کند.

تبلیغات

با NICE Enlighten XO سریع خود سرویس هوشمند بسازید

تبلیغات

با NICE Enlighten XO سریع خود سرویس هوشمند بسازید

اما سامسونگ واقعاً هفته گذشته با گلکسی اس 23 اولترا بیشترین ضربه را زد. کیفیت تصویر و فیلم این گوشی جدید می تواند 200 مگاپیکسل برای تصاویر و حداکثر 8K و 30 فریم در ثانیه برای فیلمبرداری تولید کند که با دوربین های حرفه ای همخوانی دارد و می توان از آن برای ساخت فیلم ها و تصاویر حرفه ای با کیفیت بالا تقریبا در هر نوع استفاده کرد. سبک.

Samsung Galaxy S23 Ultra در تاریخ 17 فوریه 2023 در دسترس خواهد بود. (اعتبار تصویر: سامسونگ)


مواردی مانند تثبیت‌کننده تصویر دیجیتال مکانیکی مناسب، فوکوس پیشرفته با سرعت بالا، شب‌نگاری برای گرفتن عکس‌های عالی در نور کم، و استفاده از پیشرفته‌ترین فناوری کوالکام در چیزی که به نظر می‌رسد یک راه‌حل پردازشی است که به طور مشترک با سامسونگ طراحی شده است، این گوشی را واقعاً پایدار می‌کند. بیرون

این قبل از داشتن اینترنت بود، اگرچه ما ایمیل داشتیم، و از آن زمان اوضاع بدتر شده است. اکنون می‌توانیم حماقت خود را نه تنها به روسای و همکارانمان، بلکه به خانواده، دوستان و هزاران نفری که هرگز از طریق رسانه‌های اجتماعی ندیده‌ایم، اعلام کنیم.

تفاوت این است که محصولات سامسونگ همچنان با محصولات سایر فروشندگان کار می کنند، اما همچنان با سایر محصولات سامسونگ بهتر کار می کنند، در حالی که اغلب، محصولات مشابه اپل فقط کار با محصولات اپل که به طور قابل توجهی کل بازار آدرس پذیر اپل (TAM) را محدود می کند.

محصول فناوری هفته

Samsung Galaxy S23 Ultra

در حال حاضر، یکی از مشکلات اخبار جعلی این است که به نظر می‌رسد بسیاری از مردم از این نام برای هر چیزی که با آن مخالف هستند یا بد جلوه می‌دهند استفاده می‌کنند، در حالی که این اصطلاح فقط باید در صورتی استفاده شود که اخبار نادرست یا گمراه‌کننده باشد. علاوه بر این، اغلب در مورد نادرست بودن یک قطعه اطلاعات اختلاف نظر وجود دارد.

در کسب و کار من، اخبار جعلی یک عامل ایجاد کننده شغل است، بنابراین من همیشه به دنبال خدمات و منابعی هستم که به من در شناسایی و اجتناب از آن کمک کنند.

به نظر می‌رسد که Otherweb هنوز در مراحل ابتدایی خود کار شایسته‌ای انجام می‌دهد و به من کمک می‌کند تا جعلی بودن یک داستان را تشخیص دهم، بنابراین از شهرت من در برابر اشتباهات احمقانه محافظت می‌کند.