Outer Wilds در ماه سپتامبر برای PS5 و Xbox Series S/X عرضه می شود


Outer Wilds برای PS5 و Xbox Series S/X عرضه می شود. توسعه دهنده Mobius Digital در جریان نمایشگاه تعاملی Annapurna در روز پنجشنبه تایید کرد که نسخه های نسل بعدی بازی با سرعت 60 فریم بر ثانیه اجرا می شوند. کسانی که این عنوان را روی PS4 یا Xbox One دارند، پس از انتقال به کنسول‌های جدید، به‌روزرسانی رایگان دریافت خواهند کرد. این به روز رسانی قرار است در 15 سپتامبر عرضه شود و شامل DLC ‘Echoes of the Eye’ است. نسخه نینتندو سوییچ برای Outer Wilds نیز در دست ساخت است.

کاربران PS5 که قبلاً این بازی را نداشتند، باید نسخه نسل بعدی آن را هنگام عرضه خریداری کنند. یا می‌توانید به فروشگاه پلی‌استیشن بروید و نسخه ارزان‌تر PS4 را بخرید و منتظر بمانید تا Outer Wilds در ماه سپتامبر عرضه شود. ناشر در حال حاضر در حال اجرای یک فروش تابستانی تبلیغاتی است که به شما امکان می دهد بازی را با قیمت دلار خریداری کنید. 834 (34 درصد تخفیف).

از طرف دیگر، بازیکنان Xbox می توانند از اشتراک Game Pass خود برای اضافه کردن Outer Wilds به کتابخانه استفاده کنند. هنگامی که نسخه نسل بعدی راه اندازی شد، به روز رسانی باید به طور خودکار دانلود شود و به شما امکان دسترسی به تجربه کامل 60 فریم در ثانیه را می دهد. Xbox Game Pass هم‌اکنون با پیشنهاد مقدماتی روپیه در دسترس است. 50، پس از آن انتظار می رود بازیکنان 499 روپیه در ماه بپردازند.

نسخه Nintendo Switch Outer Wilds در نمایشگاه Annapurna سال گذشته معرفی شد، اما هنوز به نتیجه نرسیده است. استودیو این بار ظاهر شد تا اطمینان حاصل کند که نسخه هنوز در دست ساخت است، اما هیچ پنجره انتشار قطعی وجود ندارد.

Outer Wilds که توسط Mobius Digital توسعه یافته است، دارای یک فرض عجیب است. بازیکنان کنترل یک کاوشگر فضایی ناشناس را به دست می گیرند و به نقاط دوردست کهکشان سفر می کنند تا خود را در یک حلقه زمان گیر کرده باشند. هر 22 دقیقه، ستاره اول منظومه شمسی به ابرنواختر تبدیل می شود و در نتیجه هر سیاره و ذره را به حالت اولیه خود باز می گرداند. بازیکنان تشویق می شوند تا رازهای یک قبیله منقرض شده به نام Nomai را کشف و کشف کنند تا این معما حل شود. و اگرچه بازی شبیه به سرکش به نظر می رسد، اما بیشتر به سمت ژانر ماجراجویی گرایش دارد.

Outer Wilds به همراه DLC Echoes of the Eye در 15 سپتامبر برای PS5 و Xbox Series S/X عرضه می شود.
منبع