Paytm پشتیبانی از پرداخت‌های UPI Lite را با تراکنش‌های دیجیتالی سریع‌تر و بدون شکست راه‌اندازی می‌کند: همه جزئیات

Paytm UPI Lite با هدف دسترسی بیشتر به پرداخت های دیجیتال برای مردم در سراسر کشور است. UPI Lite که توسط شرکت پرداخت ملی هند (NPCI) فعال شده است، به کاربران کمک می کند تا چندین تراکنش UPI با ارزش کوچک را بدون استفاده از پین انجام دهند.

با استفاده از Paytm UPI Lite، کاربران می‌توانند تراکنش‌های سریع و بدون درز با ارزش تا 200 روپیه را در یک زمان با سرعتی بسیار سریع انجام دهند. شرکت فین‌تک گفت که تجربه تراکنش فوق‌العاده سریع، راحت و بدون دردسر را فراهم می‌کند، زیرا کاربران مجبور نیستند هر بار که پرداخت می‌کنند پین وارد کنند. علاوه بر این، کاربران می‌توانند در هر زمان و بدون هیچ هزینه‌ای، موجودی UPI را به همان حساب بانکی بازگردانند.

برای جزئیات جدیدترین راه اندازی ها و اخبار سامسونگ، شیائومی، ریلمی، وان پلاس، اوپو و سایر شرکت ها در کنگره جهانی موبایل در بارسلون، از مرکز MWC 2023 ما دیدن کنید.منبع

بانک پرداخت‌های Paytm هند در حال حاضر تنها پلتفرمی است که به طور انحصاری پرداخت‌های UPI Lite را ارائه می‌کند که با یک ضربه زدن روی برنامه Paytm، تراکنش‌های بلادرنگ سریع‌تر را امکان‌پذیر می‌کند. بر اساس بیانیه Paytm که در روز جمعه منتشر شد، Paytm UPI Lite هرگز حتی در ساعات اوج تراکنش شکست نخواهد خورد، حتی زمانی که بانک‌ها با مشکل نرخ موفقیت مواجه هستند.

سخنگوی بانک پرداخت Paytm گفت: “به عنوان پیشگامان QR (پاسخ سریع) و پرداخت های موبایلی، UPI را به هر گوشه و کنار کشور برده ایم. ما مفتخریم که UPI Lite را به عنوان گامی رو به جلو در تعهد خود به پرداخت هایی راه اندازی کنیم. مقیاس‌پذیر و هرگز شکست نمی‌خورد. با Paytm UPI، پرداخت‌ها هرگز با شکست مواجه نمی‌شوند، تراکنش‌ها بسیار سریع هستند و در صورت‌حساب بانکی‌تان به هم ریختگی نمی‌بینید.”

به گزارش Paytm، با این کار، تنها یک ورودی انتقال پول در حساب بانکی کاربر انجام می‌شود که صورت‌حساب‌های بانکی را از بین می‌برد زیرا مشتریان روزانه پیامکی از بانک دریافت می‌کنند که حاوی تاریخچه تمام تراکنش‌های UPI Lite انجام شده در روز گذشته است.

در حال حاضر، 9 بانک از Paytm UPI Lite پشتیبانی می کنند: بانک کانارا، بانک مرکزی هند، بانک HDFC، بانک هند، بانک کوتاک ماهیندرا، بانک ملی پنجاب، بانک دولتی هند، بانک یونیون هند، و بانک مالی کوچک اوتکارش.

بانک پرداخت Paytm پیشرو در پرداخت های همتا به تاجر UPI (P2M) به عنوان بزرگترین بانک خریدار و ذینفع و همچنین یک بانک پیشرو در حواله است.

برای افزایش پذیرش، این شرکت 100 روپیه بازگشت نقدی به کاربران برای فعال کردن UPI Lite و اضافه کردن 1000 روپیه به عنوان موجودی ارائه می‌کند.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.