Paytm پلتفرم پرداخت ارتقا یافته با پشتیبانی فناوری کاملاً بومی را اعلام کرد

انتظار می‌رود که پلتفرم اصلاح‌شده شرکت فین‌تک، پرداخت‌های سریع، ایمن و بدون درز آن را تقویت کند.

One97 Communications که مالک پلتفرم پرداخت و خدمات مالی Paytm است، راه اندازی پلتفرم فناوری جدید کاملاً بومی خود را اعلام کرد.

Paytm با نوآوری های مبتنی بر فناوری خود که به کاربران با پلت فرم پرداخت «ساخت هند» قدرت داده است، در خط مقدم انقلاب دیجیتال هند قرار داشته است.

زیرساخت پرداخت جدید Paytm باعث رشد پایدار پرداخت های دیجیتال و خدمات مالی در هند خواهد شد.

پیشگام فین‌تک قبلاً با ساخت فناوری پرداخت دیجیتال برای ژاپن، توانایی‌های خود در فناوری را نشان داده است.

“ما یک سیستم ریسک عملیاتی و مدیریت کلاهبرداری جدید از ابتدا ایجاد کرده‌ایم که به رشد پرداخت‌های هند کمک می‌کند. این پلتفرم می‌تواند تا 10 برابر پرداخت‌های بعدی در هند مقیاس شود. ما اینجا هستیم تا با فناوری ساخت هند به هند خدمت کنیم. هندوستان. ما مفتخریم که این کار را در هند برای جهان می سازیم.”


Oppo Find N2 Flip که به تازگی راه اندازی شده است، اولین گوشی تاشوی این شرکت است که در هند معرفی شده است. اما آیا آن چیزی که برای رقابت با Samsung Galaxy Z Flip 4 لازم است را دارد؟ ما در این مورد در Orbital، پادکست Gadgets 360 بحث می کنیم. Orbital در Spotify، Gaana، JioSaavn، Google Podcasts، Apple Podcasts، Amazon Music و هر جایی که پادکست های خود را دریافت می کنید در دسترس است.
پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

ما به عنوان نقطه عطفی در سفر پلتفرم‌های پرداخت Paytm از پیشگامی نوآوری‌های جدید تا ساخت راه‌حل‌هایی برای تجار کوچک و بزرگ هند، راه طولانی را پیموده‌ایم. ویجی شکار شارما، بنیانگذار و مدیرعامل Paytm، گفت که هند می تواند نرم افزار تکنولوژی در سطح جهانی را در مقیاس بسازد.

اخلالگر دیجیتال با Soundbox نمادین خود، که نمونه درخشان دیگری از «ساخت هند» است، موجی در پرداخت های دیجیتال ایجاد کرد.

پس از تحول در پرداخت‌های موبایل، QR و Soundbox، پلتفرم جدید این شرکت تراکنش‌های دیجیتال را متحول کرده و دسترسی مقرون به صرفه به خدمات مالی را امکان‌پذیر می‌سازد.

این شرکت در بیانیه‌ای اعلام کرد: «با یک پلتفرم در سطح جهانی که می‌تواند تا 10 برابر مقیاس فعلی را مدیریت کند، Paytm یک استاندارد طلایی برای فین‌تک تعیین کرده است که هدف آن مدیریت فرصت‌های پرداخت دیجیتالی در حال رشد در کشور است».