Paytm 1 میلیون دستگاه مبتنی بر پرداخت را در سه ماهه جولای تا سپتامبر مستقر کرد: جزئیات

محبوبیت دستگاه‌های Paytm مانند دستگاه‌های مبتنی بر پرداخت مانند QR، All-in-One POS و Soundbox در بین بازرگانان در حال افزایش است و شرکت پرداخت در حال حاضر شاهد استقرار 10 میلیون در هر سه ماهه است که به آن کمک می‌کند تا پرداخت‌های آفلاین خود را بیشتر تقویت کند. در یک پرونده نظارتی در 10 اکتبر به بورس ها فاش شد. این شرکت گفت که مجموع استقرار دستگاه هایش در سه ماهه دوم سال مالی 23 از 48 لک فراتر رفته است، در حالی که این رقم در پایان سه ماهه اول سال مالی 23 به 38 لک رسیده است. در سه ماهه دوم، به طور موثر 1 میلیون استقرار جدید اضافه کرد. Paytm گفت که با مدل اشتراک به‌عنوان یک سرویس و پذیرش قوی دستگاه‌ها، حجم پرداخت‌ها و درآمدهای اشتراک بالاتری را به همراه داشته و در عین حال قیف توزیع وام تجاری آنها را افزایش داده است.

Paytm Super App همچنان به جذب مشتری بیشتر برای خدمات پرداخت جامع این شرکت ادامه می دهد. اخیراً اعلام شده است که با این میزان، میانگین کاربران تراکنش ماهانه (MTU) این شرکت برای سه ماهه به رکورد 79.7 میلیون نفر رسیده است که نشان دهنده رشد 39 درصدی سال به سال است.

در نتایج مالی سه ماهه اول سال مالی 23، این شرکت اعلام کرد که تجار دارای دستگاه بیش از 75 درصد از پرداخت وام های تجاری را به خود اختصاص داده اند و انتظار دارد با توجه به نفوذ بیشتر دستگاه، این درصد در سه ماهه دوم افزایش بیشتری پیدا کند.

این شاخص‌ها نشان می‌دهند که رشد کسب‌وکار Paytm با گذشت هر سه ماهه به شتاب ادامه می‌دهد و انتظار می‌رود که سهم عمده‌ای در تولید درآمد داشته باشد – که یک جنبه مهم از برنامه‌های سودآوری شرکت است.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

رشد سریع در تجارت دستگاه‌ها نه تنها به این شرکت کمک کرده است که از رقبای خود جلوتر بماند، بلکه راه را برای تعامل بیشتر بازرگانان و کسب درآمد هموار کرده است.

علاوه بر این، پذیرش قوی دستگاه‌ها به کسب‌وکار توزیع وام پر حاشیه شرکت نیز کمک می‌کند، زیرا راه را برای بیشتر صاحبان مشاغل کوچک برای واجد شرایط شدن برای وام‌های تجاری، که بر روی پلتفرم آن با مشارکت وام دهندگان خیمه شب بازی ارائه می‌شود، هموار می‌کند.