Paytm UPI Lite را در iOS راه اندازی کرد. پشتیبانی از کارت های اعتباری RuPay در UPI، تقسیم صورت حساب ها و موارد دیگر را اضافه می کند

از دیگر ویژگی های اعلام شده توسط این شرکت می توان به امکان ایجاد گروه با دوستان در اپلیکیشن Paytm برای استفاده از قابلیت Split Bill اشاره کرد. طبق جزئیات به اشتراک گذاشته شده توسط Paytm، کاربران همچنین می توانند برای دسترسی آسان، مخاطبین را برای تعامل منظم با آنها پین کنند.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

Paytm روز سه شنبه اعلام کرد که پشتیبانی از UPI Lite را در iOS معرفی می کند. طی یک رویداد زنده، مدیر عامل و بنیانگذار Paytm ویجی شکر شارما اعلام کرد که بانک پرداخت Paytm وابسته به این شرکت همچنین در حال اضافه کردن پشتیبانی از کارت های اعتباری RuPay در واسط پرداخت یکپارچه (UPI) به همراه ویژگی های دیگری است که به کاربران اجازه می دهد صورت حساب ها را تقسیم کنند، پین کنند. یک مخاطب برای دسترسی سریع، یا یک شناسه UPI جایگزین برای پنهان کردن شماره تلفن همراه خود تنظیم کنید. به گفته این شرکت، اپلیکیشن Paytm Super تاکنون حدود 60 میلیون کاربر را برای استفاده از UPI Lite ثبت نام کرده است.

در جولای 2022، مدیر عامل و مدیر عامل شرکت ملی پرداخت هند (NPCI) دیلیپ اسبه اعلام کرد که حدود 250 میلیون کاربر – یک پنجم جمعیت – از UPI استفاده می کنند و کارت های RuPay ظرف چند ماه به پلتفرم UPI متصل خواهند شد. .

Paytm همچنین اعلام کرد که کاربران دارای کارت های اعتباری RuPay اکنون می توانند برای پرداخت های UPI بدون OTP در برنامه شرکت ثبت نام کنند. آنها همچنین می توانند مانند سایر کاربرانی که با کارت های دیگر ثبت نام کرده اند از امتیازهای پاداش بهره مند شوند.

این شرکت روز سه شنبه گفت: پرداخت ها در Paytm اکنون می توانند با برچسب های خاصی برچسب گذاری شوند. به گفته این شرکت، می توان به راحتی به این موارد برای مشاهده تمام پرداخت هایی که با برچسب خاصی برچسب گذاری شده اند، دسترسی داشت و به گفته این شرکت به راحتی می توان پرداخت های خاص را پیگیری کرد.

طبق جزئیات به اشتراک گذاشته شده توسط Paytm، سیستم سریعتر UPI Lite که ادعا می شود حتی در ساعات اوج مصرف نیز کار می کند، اکنون در iOS در دسترس است. این شرکت همچنین گفت که 60 هزار کاربر UPI Lite دارد، در حالی که در مجموع 13 بانک از UPI Lite در Paytm پشتیبانی می کنند. در همین حال، 70 هزار تاجر کسب و کار کوچک از Paytm Soundbox استفاده می کنند، بلندگوی که پرداخت های دریافتی را اعلام می کند.