PhonePe برنامه Pincode را برای تجارت محلی در شبکه ONDC راه اندازی می کند: همه جزئیات

“PhonePe در حال راه اندازی یک برنامه خرید جدید است که فروشگاه ها را در قلب تعامل قرار می دهد. Pincode قرار است در بنگالورو باز شود.

Sameer Nigam موسس و مدیر اجرایی PhonePe می گوید که برنامه Pincode ابتدا در بنگلور در دسترس خواهد بود و پس از دستیابی به تراکنش های روزانه حدود 10000 تراکنش به سایر شهرها نیز گسترش خواهد یافت.

PhonePe تحت حمایت Walmart روز سه‌شنبه با راه‌اندازی اپلیکیشن مصرف‌کننده Pincode که بر روی پلت‌فرم شبکه باز تجارت دیجیتال (ONDC) ساخته شده است، ورود خود به تجارت محلی را اعلام کرد.

نیگام گفت: “ما قصد داریم آن را شهر به شهر راه اندازی کنیم. ابتدا حجم تراکنش های روزانه 10000 را قبل از افتتاح شهر بعدی می گیریم. ما تا دسامبر به 100 هزار در روز نگاه می کنیم.”

در آن زمان، مصرف‌کنندگان در شهر می‌توانستند محصولات غذایی بخرند یا از فروشگاه‌ها و رستوران‌های فعال شده توسط اپلیکیشن‌های فروشنده – Bizom، Digiit، e-Samudaay، eVitalrx، Go Frugal، Growth Falcons، Innobits Mystore، nStore، SellerApp، Ushop و درگیر نشدن. در همین حال، Dunzo، Loadshare و Shiprocket خدمات لجستیکی و Protean eGov Technologies Ltd خدمات دروازه ارائه خواهند کرد.


شرکت‌های گوشی‌های هوشمند بسیاری از دستگاه‌های قانع‌کننده را در سه ماهه اول سال 2023 روانه بازار کرده‌اند. برخی از بهترین تلفن‌های عرضه شده در سال 2023 که امروز می‌توانید بخرید کدامند؟ ما در این مورد در Orbital، پادکست Gadgets 360 بحث می کنیم. Orbital در Spotify، Gaana، JioSaavn، Google Podcasts، Apple Podcasts، Amazon Music و هر جایی که پادکست های خود را دریافت می کنید در دسترس است.
پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

Nigam گفت یک برنامه جداگانه راه اندازی شده است زیرا انتظارات مشتریان متفاوت خواهد بود.

او گفت که این دومین اپلیکیشن مصرف کننده PhonePe در حدود هفت سال گذشته است.

این برنامه در بنگلور با خواربار، مواد غذایی، داروسازی، لوازم الکترونیکی و دکوراسیون منزل به صورت آزمایشی اجرا خواهد شد.

در سپتامبر 2022، ONDC – ابتکار وزارت برای کمک به خرده فروشان کوچک و کاهش تسلط غول های تجارت الکترونیک – به عنوان بخشی از فرآیند آزمایش بتا خود در بخش های خاصی از بنگالورو به روی عموم باز شد.

خرده فروشان موجود در ONDC (شبکه باز تجارت دیجیتال) با پشتیبانی دولتی می توانند به برنامه بپیوندند.