PhonePe ویژگی پرداخت مالیات بر درآمد را از طریق برنامه خود راه اندازی می کند

مالیات دهندگان یک شماره مرجع تراکنش منحصر به فرد (UTR) را به عنوان تأییدیه در عرض یک روز کاری پس از پرداخت مالیات دریافت می کنند، در حالی که چالش برای پرداخت ظرف دو روز کاری در دسترس خواهد بود.

شرکت تابعه Walmart که در سال 2015 شروع به کار کرد، اخیراً از برادر تجارت الکترونیک خود Flipkart جدا شد. PhonePe حدود 50 کرور کاربر ثبت شده دارد و 45 درصد از تراکنش ها را در سیستم پرداخت قبض بهارات (BBPS) پردازش می کند. این شرکت در سال 2017 به یک فین تک تبدیل شد و صندوق های سرمایه گذاری مشترک و محصولات بیمه را راه اندازی کرد.


آیا Nothing Phone 2 به عنوان جانشین Phone 1 عمل خواهد کرد یا این دو در کنار هم وجود خواهند داشت؟ ما در مورد گوشی اخیراً راه اندازی شده این شرکت و موارد دیگر در مورد آخرین قسمت Orbital، پادکست Gadgets 360 صحبت می کنیم. Orbital در Spotify، Gaana، JioSaavn، Google Podcasts، Apple Podcasts، Amazon Music و هر جایی که پادکست های خود را دریافت می کنید در دسترس است.
پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

مبلغ ظرف دو روز کاری به درگاه مالیاتی واریز خواهد شد.

نیاریکا سایگال، رئیس بخش پرداخت قبوض و کسب و کار شارژ در PhonePe گفت: «پرداخت مالیات اغلب می‌تواند یک کار پیچیده و زمان‌بر باشد و PhonePe اکنون راهی بی‌دردسر و امن برای انجام تعهدات مالیاتی خود به کاربران خود ارائه می‌دهد… این روش پرداخت مالیات کاربران ما را تغییر می‌دهد، همانطور که اکنون این فرآیند را ساده و آسان کرده‌ایم.» PhonePe برای فعال کردن این ویژگی با ارائه دهنده خدمات پرداخت دیجیتال B2B PayMate شریک شده است.

کاربران می توانند با ورود به برنامه و انتخاب نماد «مالیات بر درآمد» مالیات پرداخت کنند. سپس، آنها باید نوع مالیات پرداختی، سال ارزیابی و جزئیات شماره حساب دائمی (PAN) را انتخاب کنند. پس از وارد کردن مبلغ کل مالیات، کاربران می توانند با استفاده از روش پرداخت انتخابی پرداخت کنند.

PhonePe گفت که افراد و مشاغل می توانند بدون ورود به پورتال مالیات بر درآمد، خود ارزیابی و مالیات را از طریق UPI یا کارت اعتباری از طریق برنامه پرداخت کنند.

پلتفرم پرداخت دیجیتال و فین‌تک PhonePe روز دوشنبه قابلیتی را برای پرداخت مالیات بر درآمد از طریق اپلیکیشن خود راه‌اندازی کرد.