PhonePe 100 میلیون دلار بودجه اضافی دریافت می کند، در مجموع 450 میلیون دلار در شش هفته جمع آوری می شود

شرکت فین‌تک PhonePe 100 میلیون دلار دیگر (حدود 828 کرور روپیه) سرمایه اولیه از سرمایه‌گذاران جدید Ribbit Capital و TVS Capital Funds با مشارکت سرمایه‌گذار فعلی تایگر گلوبال به ارزش 12 میلیارد دلار (تقریباً 99,400 کرور روپیه) جذب کرده است. این شرکت روز سه شنبه اعلام کرد. این به دنبال جمع آوری سرمایه اولیه 350 میلیون دلاری (تقریباً 3000 کرور روپیه) توسط شرکت در 19 ژانویه از جنرال آتلانتیک است.

ملکا گفت: “هر دوی ما معتقدیم که پول بهتر زندگی را بهتر می کند. پیگیری بی وقفه PhonePe برای این اصل در خدمت به مصرف کنندگان و مشاغل در سراسر هند، ماموریتی است که باید برای آن زندگی کرد.”

“PhonePe آخرین جمع آوری کمک های مالی خود را با هدف جمع آوری سرمایه تا 1 میلیارد دلار (تقریبا 8300 کرور روپیه) پس از تغییر اقامتگاه خود به هند آغاز کرد. با این بخش دوم، قبلاً 450 میلیون دلار (تقریباً 3800 کرور) جمع آوری کرده است. طی شش هفته از سرمایه‌گذاران پیشرو. این شرکت انتظار دارد سرمایه‌گذاری‌های بیشتر از سوی سرمایه‌گذاران برجسته جهانی و همچنین سرمایه‌گذاران برجسته هندی با ارزش خالص بالا در زمان مناسب انجام شود.»

میکی مالکا، بنیانگذار Ribbit Capital، گفت که ارزش های PhonePe با Ribbit همگام هستند.

“PhonePe پلت فرم شماره 1 تراکنش در هند با خندق چشمگیر از قابلیت های فنی قوی است. رشد قوی آن در خدمات مالی در زمینه پرداخت، بیمه و وام با درهای باز نشده به دو فرصت بزرگ از طریق ONDC و Appstore، دلایل کلیدی در پایان نامه سرمایه گذاری ما بود. گوپال سرینیواسان، رئیس و مدیر عامل TVS Capital Funds گفت.


OnePlus 11 5G در رویداد راه اندازی Cloud 11 این شرکت راه اندازی شد که همچنین شاهد معرفی چندین دستگاه دیگر بود. ما در مورد این گوشی جدید و تمام سخت افزار جدید OnePlus در Orbital، پادکست Gadgets 360 صحبت می کنیم. Orbital در Spotify، Gaana، JioSaavn، Google Podcasts، Apple Podcasts، Amazon Music و هر جایی که پادکست های خود را دریافت می کنید در دسترس است.
پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

شریک تایگر گلوبال، اسکات شلیفر، گفت که این شرکت از ادامه همکاری خود با PhonePe هیجان زده است زیرا آنها بخش پرداخت دیجیتال در هند را رهبری می کنند که هنوز در مراحل اولیه با پتانسیل رشد قابل توجهی است.

مایلم از Ribbit Capital، Tiger Global و TVS Capital Funds به خاطر اعتمادشان به ما تشکر کنم. ما مفتخریم که مجموعه بزرگی از سرمایه گذاران پیشرو جهانی، اعم از موجود و جدید، داریم که به ماموریت ما در ساختن پلتفرم های فناوری عظیم ایمان دارند. سامیر نیگام، مدیر عامل و موسس PhonePe، گفت تا در مقیاس مالی و دیجیتالی در هند گنجانده شود.

PhonePe قصد دارد این سرمایه‌ها را برای افزایش پرداخت‌ها و کسب‌وکارهای بیمه خود در هند، و همچنین راه‌اندازی و گسترش مشاغل جدید مانند وام‌دهی، کارگزاری سهام، خرید مبتنی بر ONDC و جمع‌آورندگان حساب در چند سال آینده به کار گیرد.