Pixel 7، Pixel 7 Pro تاریخ عرضه مشخص شد، گفته می‌شود در همان روز برای پیش‌سفارش در دسترس است


گوگل طراحی پشتی Pixel 7 و Pixel 7 Pro را در ماه می در کنار Pixel 6a در Google I/O به نمایش گذاشت. گوگل در زمان رونمایی از طراحی سری پیکسل 7 اعلام کرده بود که این گوشی ها در پاییز سال 2022 بدون تعیین تاریخ عرضه برای محصولات وارد بازار خواهند شد. Tipster Jon Prosser اکنون تاریخ عرضه Google Pixel 7 و Pixel 7 Pro را با استناد به “منابع بسیار معتبر” پیشنهاد کرده است.

Tipster Jon Prosser گفته است که سری Pixel 7 در تاریخ 6 اکتبر پیش‌سفارش می‌شود و از 13 اکتبر در ایالات متحده در دسترس خواهد بود. پروسر همچنین می گوید که 6 اکتبر زمانی است که گوگل پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو را عرضه می کند. Jon سال گذشته به طور دقیق تاریخ عرضه پیکسل 6 و پیکسل 6 پرو را مشخص کرده بود.

گوگل با افشای طراحی پشتی پیکسل 7 و خود پیکسل 7 پرو، گامی بعید برداشت. در حالی که مشخصات دستگاه های آینده رونمایی نشده است، افشاگری ها به ما ایده ای نسبتاً از انتظارات را داده است. گزارشی حاکی از آن است که پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو قرار است از نسل دوم Tensor SoC ساخته شده توسط سامسونگ استفاده کنند. این SoC جدید بر اساس یک فرآیند 4 نانومتری ساخته خواهد شد، در حالی که SoC موجود Tensor که پیکسل 6a، پیکسل 6 و پیکسل 6 پرو را تامین می کند، بر اساس یک فرآیند 5 نانومتری است.

نمونه اولیه پیکسل 7 پرو با 12 گیگابایت رم و 256 گیگابایت فضای ذخیره سازی مشاهده شد، در حالی که نمونه دیگری با اندروید 13 مشاهده شد.

همچنین گفته شده است که پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو دارای سنسور دوربین 50 مگاپیکسلی GN1 سامسونگ خواهند بود. آخرین فاش شده به وجود حسگر هال در پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو اشاره می کند که می تواند به معنای پشتیبانی از پوشش های فلیپ باشد.منبع