PlayStation وضعیت وضعیت بازی را تأیید کرد: Suicide Squad Kill the Justice League، PS VR2 Games، و موارد دیگر


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

یک اسکرین شات درز ماه گذشته نشان داد که آخرین استودیوی Rocksteady از یک سیستم پاس نبرد و عناصر منو استفاده می‌کرد که با عنوانی از سرویس زنده هماهنگ بود. یک منبع توسعه توضیح داد که همه آنلاک‌ها فقط جنبه زیبایی دارند و بازیکنان می‌توانند توانایی‌های شخصیت‌های خود را از طریق XP به دست آمده در طول بازی ارتقا دهند. منبع در آن زمان گفت: “شما با بد و ضعیف شروع نمی کنید.” شما فقط عالی شروع می کنید و می توانید مضحک شوید، مانند بتمن Arkham Knight. با آشکار شدن اسکرین شات، طرفداران از تغییرات ناراحت شدند، زیرا انتظار داشتند یک تجربه داستانی مستقل و خطی با مکانیک های Co-op به عنوان یک افزونه ارائه شود. این انتخاب طراحی همچنین باعث شد تا بسیاری حدس بزنند که آیا تضاد خلاقانه دلیل خروج سفتون هیل و رئیس سابق استودیو استودیو Rocksteady و جدایی جیمی واکر از شرکت در ماه اکتبر بوده است یا خیر.

Suicide Squad: Kill the Justice League در تاریخ 26 می برای PC، PS5 و Xbox Series S/X منتشر می شود. رویداد State of Play برای 24 فوریه، ساعت 2:30 بامداد IST / 23 فوریه، ساعت 13 PT تنظیم شده است.

همانطور که قبلا ذکر شد، پلی استیشن همچنین نگاهی اجمالی به پنج عنوان جدید PS VR2 خواهد داشت که قرار است اواخر امسال عرضه شوند. نسل بعدی هدست واقعیت مجازی اوایل امروز در کنار عناوین مشهور VR مانند Horizon Call of the Mountain جدید Guerilla Games و بازی شبیه‌سازی مسابقه‌ای سونی Gran Turismo 7 عرضه شد. در حال حاضر، هیچ خبری در مورد عرضه در هند وجود ندارد. همین هفته گذشته، پلی استیشن یک آزمایش رایگان سه ساعته برای God of War Ragnarök در اختیار مشترکین PS Plus Deluxe/Premium قرار داد. هزینه روپیه 849 در ماه، این بار، این اشتراک همچنین به Horizon Forbidden West و طیفی از عناوین شخص ثالث از جمله Resident Evil 7: Biohazard، Borderlands 3 و غیره دسترسی پیدا می‌کند.

سونی این هفته میزبان رویداد جدید State of Play است. پلی‌استیشن در توییتی فاش کرد که این ارائه بر روی پنج عنوان جدید PS VR2، برخی از ورودی‌های مستقل و شخص ثالث و یک نمایش طولانی ۱۵ دقیقه‌ای برای بازی آینده Suicide Squad: Kill the Justice League متمرکز خواهد شد. مورد دوم، البته، قرعه‌کشی بزرگی است که استودیوی Rocksteady هنوز هیچ تصویر خامی از گیم‌پلی آن را نشان نداده و مکانیزم‌های Co-op آن را به تفصیل نشان نداده است. State of Play آینده در 24 فوریه، ساعت 2:30 بامداد IST در هند و 23 فوریه، ساعت 13:00 PT در ایالات متحده، در کانال‌های رسمی YouTube و Twitch PlayStation پخش می‌شود.

پس از کنار گذاشتن E3 در سال 2019، به نظر می رسد این رویدادهای State of Play فقط دیجیتالی، رسانه ترجیحی پلی استیشن برای نمایش بازی های آینده باشند. Suicide Squad: Kill the Justice League که در ابتدا برای اکران در سال 2022 برنامه ریزی شده بود و با تاخیرهای متعدد به نمایش درآمد، سرانجام در تاریخ 26 مه در The Game Awards 2022 عرضه شد. در آن، یکی از چهار شخصیت اصلی Task Force X – Captain را انتخاب می کنید. بومرنگ، ددشات، هارلی کویین و کینگ شارک – و به یک ماموریت نجات جهان می‌روید تا لیگ عدالت را که تسلیم کنترل ذهن برینیاک شده‌اند، از بین ببرند. در یک متروپولیس جهان باز، بازیکنان می‌توانند به صورت انفرادی یا با سه نفر دیگر به صورت آنلاین همکاری کنند و حملات را با هم ترکیب کنند و ترکیب‌های مخرب را آزاد کنند. هر شخصیت دارای مهارت های منحصر به فرد و مکانیک پیمایش است. به عنوان مثال، کوین به یک قلاب دست و پنجه نرم تکیه می کند، در حالی که بومرنگ می تواند با پرتاب کردن بومرنگ های خود در اطراف نقشه دوربری کند.

برای جزئیات جدیدترین راه اندازی ها و اخبار سامسونگ، شیائومی، ریلمی، وان پلاس، اوپو و سایر شرکت ها در کنگره جهانی موبایل در بارسلون، از مرکز MWC 2023 ما دیدن کنید.منبع