PlayStation 5 Pro در آوریل 2023 عرضه می‌شود، در ماه مه ویژگی Liquid Cooling: Report


سونی ممکن است در آوریل 2023 یک مدل جدید پلی استیشن 5 را به بازار عرضه کند. گزارش جدید حاکی از آن است که به جای عرضه مدل شایعه شده Slim، سونی می تواند در حال برنامه ریزی برای رونمایی از PlayStation 5 Pro باشد. تقریباً دو و نیم از زمانی که پلی استیشن 5 پایه در سال 2020 راه اندازی شد، می گذرد. ​​اکنون، تصور می شود که این مدل Pro با یک تراشه جدید و قدرتمندتر AMD عرضه شود. PS5 Pro همچنین ممکن است یک سیستم خنک کننده مایع برای بهبود اتلاف گرما داشته باشد.

طبق گزارشات PhonAndroid اطلاعاتی را از یک منبع موثق به دست آورده است که ادعا می کند PS5 Pro می تواند در آوریل 2023 عرضه شود. به عنوان یک نسخه حرفه ای، انتظار می رود که دارای یک تراشه جدید AMD باشد. علاوه بر این، این مدل ممکن است دارای یک سیستم خنک‌کننده مایع شبیه به سیستم‌هایی باشد که معمولاً در رایانه‌های شخصی بازی وجود دارد.

پلی استیشن 5 دارای ترکیب فلزی مایع است که با یک فن خنک کننده همراه شده است. سیستم خنک کننده مایع جدید احتمالاً نسبت به مدل پایه فعلی اتلاف گرما بهتری ارائه می دهد. همچنین ممکن است سونی مجبور شود طراحی را برای استفاده از خنک کننده مایع تغییر دهد. با این حال، در این مرحله هیچ مدرک مشخصی در مورد آن وجود ندارد.

این گزارش اشاره می کند که سونی ممکن است سهام PS5 خود را قبل از ورود PS5 Pro به فروش برساند. همچنین انتظار می رود این مدل جدید به طور قابل توجهی گرانتر از نسخه پایه باشد. علاوه بر این، PS5 Pro ممکن است به دلیل کمبود تجهیزات فعلی به تعداد کافی تولید نشود.

سونی هنوز وجود یک PS5 Pro یا حتی یک نسخه باریک را در این مرحله تایید نکرده است. صرف نظر از اینکه کدام مدل وارد بازار می شود، این شرکت به احتمال زیاد مدل جدید را در یک رویداد State of Play رونمایی خواهد کرد. با این حال، شرکت ژاپنی هنوز قرار نیست چنین رویدادی را میزبانی کند. از این رو، فعلاً باید این اطلاعات را با کمی نمک در نظر بگیریم.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

برای آخرین اخبار و بررسی‌های فنی، Gadgets 360 را دنبال کنید توییتر، فیس بوک و اخبار گوگل. برای آخرین ویدیوها در مورد ابزارها و فناوری، در کانال YouTube ما مشترک شوید.

Itel A24 Pro با تراشه Unisoc، صفحه نمایش 5 اینچی راه اندازی شد: قیمت، مشخصات

ویدیوی برگزیده روز

CES 2023: تلویزیون های شفاف و قابل خم شدن ال جی، لپ تاپ های فوق سبک و موارد دیگر

منبع