PM Modi می‌گوید فرانسه موافقت کرده است که از UPI برای پرداخت‌های روپیه استفاده کند

در میان شعارهای «مودی، مودی» و «بهارات ماتا کی جی»، مودی همچنین گفت که تا چند هفته یا چند ماه دیگر مجسمه ای از فیلسوف بزرگ تامیل تیروواللووار در استان سرگی ساخته خواهد شد.

نخست وزیر نارندرا مودی روز پنجشنبه گفت که هند و فرانسه برای استفاده از واسط پرداخت های یکپارچه (UPI) در این کشور اروپایی توافق کرده اند و بازار بزرگ جدیدی را برای نوآوری هند باز می کند.
مودی خطاب به جامعه هندی در La Seine Musicale، یک مرکز هنرهای نمایشی در جزیره‌ای در رودخانه سن، گفت که گردشگران هندی به زودی می‌توانند با استفاده از UPI از بالای برج ایفل، روپیه پرداخت کنند.

مودی گفت فرانسه تصمیم گرفته است ویزای بلند مدت پنج ساله را برای دانشجویانی که در مقطع کارشناسی ارشد در فرانسه دنبال می کنند، اعطا کند.

مودی گفت هند مادر دموکراسی و مادر تنوع است.

در سال 2022، شرکت ملی پرداخت هند (NPCI)، سازمانی که خدمات UPI را ارائه می دهد، تفاهم نامه ای را با سیستم پرداخت آنلاین سریع و ایمن فرانسه به نام Lyra امضا کرد.

NPCI International در حال مذاکره برای گسترش خدمات UPI در ایالات متحده، کشورهای اروپایی و غرب آسیا است.

مودی همچنین ارتباط شخصی با فرانسه را به یاد می آورد که حداقل به چهار دهه مربوط می شود، زمانی که او اولین عضو مرکز اتحاد فرانسه در احمدآباد در سال 1981 بود.

این بزرگترین قدرت ماست. در هند بیش از 100 زبان و 1000 گویش وجود دارد. نخست وزیر گفت: روزانه بیش از 32000 روزنامه به این زبان ها منتشر می شود.


آیا Nothing Phone 2 به عنوان جانشین Phone 1 عمل خواهد کرد یا این دو در کنار هم وجود خواهند داشت؟ ما در مورد گوشی اخیراً راه اندازی شده این شرکت و موارد دیگر در مورد آخرین قسمت Orbital، پادکست Gadgets 360 صحبت می کنیم. Orbital در Spotify، Gaana، JioSaavn، Google Podcasts، Apple Podcasts، Amazon Music و هر جایی که پادکست های خود را دریافت می کنید در دسترس است.
پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

«امروزه هر آژانس رتبه‌بندی می‌گوید که هند نقطه درخشانی است. اکنون در هند سرمایه گذاری می کنید. این زمان مناسب است. مودی گفت، کسانی که زودتر سرمایه گذاری می کنند، سود خواهند برد.

در سال 2023، UPI و PayNow سنگاپور قراردادی را امضا کردند که به کاربران هر دو کشور اجازه می‌داد تا تراکنش‌های فرامرزی انجام دهند.

وابستگی من به فرانسه بسیار قدیمی است و هرگز نمی توانم آن را فراموش کنم. حدود 40 سال پیش، یک مرکز فرهنگی فرانسه در احمدآباد، گجرات راه اندازی شد و اولین عضو آن مرکز امروز با شما صحبت می کند.

امارات متحده عربی، بوتان و نپال قبلاً سیستم پرداخت UPI را پذیرفته اند.

“در فرانسه، توافقنامه ای برای استفاده از UPI هند منعقد شده است … از برج ایفل شروع می شود و اکنون گردشگران هندی می توانند از طریق UPI در برج ایفل پرداخت های خود را به روپیه انجام دهند.” نخست وزیر گفت.

نخست‌وزیر همچنین از جامعه هندی درخواست کرد که در راه بزرگی در هند سرمایه‌گذاری کنند، زیرا هند به‌عنوان یک کشور توسعه‌یافته گام‌های سریعی برمی‌دارد.