Poco X5 Series توسط رئیس هندی شرکت مورد آزار قرار گرفته و تا ماه فوریه عرضه خواهد شد

پاسخ مدیر اجرایی شرکت حاکی از آن است که پوکو می‌تواند بیش از یک گوشی هوشمند را در سری Poco X5 عرضه کند، که قبلاً شایعه شده بود مدل‌های وانیلی Poco X5 و Poco X5 Pro هستند.

تلفن هوشمند وانیلی پوکو X5 با شماره مدل 22111317PG پیش از این در وب سایت گواهی SIRIM مشاهده شده بود.

در همین حال، یک نوع هندی Poco X5 با شماره مدل 2211317PI در وب سایت گواهی BIS ظاهر شد. همچنین گفته می‌شود که مدل Poco X5 Pro گواهینامه BIS خود را تأیید کرده است، با گوشی هوشمندی با شماره مدل 22101320I نیز در پایگاه داده وب‌سایت گواهی هند مشاهده شده است.

توجه به این نکته ضروری است که پوکو هیچ اطلاعیه رسمی در مورد سری Poco X5 یا مشخصات، ویژگی‌ها، جدول زمانی عرضه یا قیمت آن ارائه نکرده است.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

هیمانشو تاندون، رئیس پوکو هند، به توییتی از سوی یوگش برار، فروشنده، پاسخ داد که در آن اسمارت‌فون‌هایی را که می‌توان در این ماه و همچنین در ژانویه و فوریه عرضه کرد، فهرست کرد. با این حال، این لیست شامل سری Poco X5 نمی شد، و باعث شد تا تاندون با “سری Poco X5؟” پاسخ دهد.

فهرست FCC از نوع جهانی، برخی از مشخصات کلیدی گوشی هوشمند ادعایی مدل Poco X5 Pro را فاش کرده است. این لیست نشان می دهد که این گوشی هوشمند ممکن است با باتری 4900 میلی آمپر ساعتی با پشتیبانی از شارژ سریع 67 واتی در حالی که از MIUI 14 مبتنی بر اندروید 13 استفاده می کند، عرضه شود.

بر اساس این گزارش، نسخه جهانی Poco X5 Pro همچنین گواهینامه های 3C، IMDA و FCC را با شماره مدل 22101320G دریافت کرده است.

گفته می‌شود که پوکو X5 وانیلی با تراشه اسنپدراگون 4 نسل 1 کوالکام عرضه می‌شود، در حالی که مدل پوکو ایکس 5 پرو، تراشه اسنپدراگون 778G+ کوالکام را در زیر کاپوت خود جای می‌دهد.

بر اساس توییتی که هیمانشو تاندون، رئیس هند پوکو، سری Poco X5 به زودی در هند عرضه خواهد کرد. مدیر اجرایی این شرکت در پاسخ به توییتی که توسط یک مشاور اطلاعاتی که اسمارت‌فون‌های آینده برندهای بزرگ را فهرست می‌کرد، به عرضه سری گوشی‌های هوشمند آینده اشاره کرد. اسمارت‌فون‌های ادعایی سری Poco X5 قبلاً در وب‌سایت‌های صدور گواهینامه از جمله گواهینامه اجباری چین (3C)، IMDA سنگاپور، کمیسیون ارتباطات فدرال ایالات متحده (FCC)، مؤسسه تحقیقات صنعتی و استانداردهای مالزی (SIRIM) و اداره استانداردهای هند مشاهده شده‌اند. (BIS).