Polygon Revamps ID تایید با Web3، جزئیات پادمان در برابر اشخاص ثالث

این وبلاگ خاطرنشان کرد: «تطابق بدون به خطر انداختن حریم خصوصی با فناوری دانش صفر، توسعه‌دهندگان می‌توانند از فناوری دانش صفر در فرآیندهای انطباق موجود خود بدون به خطر انداختن حریم خصوصی کاربران استفاده کنند».

هدف از انتشار شناسه Polygon افزودن میزان اعتماد در میان اعضای جامعه Web3 است که می‌توانند اطلاعات شخصی خود را با شرکت‌های رمزنگاری که با آن‌ها در ارتباط هستند به اشتراک بگذارند.

استفاده از Polygon ID می‌تواند به هر کسی اجازه دهد تا به صادرکننده، تأییدکننده یا دارنده هویت Web3 تبدیل شود. برای در نظر گرفتن همه چیز، ارائه دهندگان KYC و DAO به عنوان صادرکننده عمل می کنند. در حالی که برنامه های غیرمتمرکز (dApps) به عنوان تأیید کننده طبقه بندی می شوند، کاربران Polygon به عنوان دارندگان دسته بندی می شوند.

هویت دانش صفر برای WEB3

برای جزئیات جدیدترین راه اندازی ها و اخبار سامسونگ، شیائومی، ریلمی، وان پلاس، اوپو و سایر شرکت ها در کنگره جهانی موبایل در بارسلون، از مرکز MWC 2023 ما دیدن کنید.

منبع

Polygon که توسط تیمی از توسعه دهندگان هندی ایجاد شده است، در میان بلاک چین های محبوب ظاهر شده است که نه تنها کارآمد، بلکه دوستدار محیط زیست نیز می باشد. تیم سازنده Polygon اکنون یک ویژگی جدید به نام سرویس اثبات دانش صفر (ZK proofs) راه‌اندازی کرده است که به روند تأیید شناسه یک تغییر در Web3 می‌دهد. نام این سرویس Polygon ID است. این پلتفرم از حدود دوازده ماه پیش کار بر روی این سرویس را آغاز کرده بود و راه اندازی آن در روز چهارشنبه اول مارس به طور رسمی اعلام شد.

کاربران سرویس Polygon ID می‌توانند هویت خود را به صورت آنلاین تأیید کنند، که با تکنیک‌های رمزنگاری محافظت می‌شود. این امر از انتقال اطلاعات شخصی آنها مانند نام، شماره تلفن و شناسه ایمیل به شرکت های شخص ثالث یا ذخیره آنها در آنها جلوگیری می کند.

Polygon ID گره‌هایی را برای صادرکنندگان، کیت توسعه‌دهنده نرم‌افزار (SDK) برای تأییدکنندگان، یک کیف SDK برای سازندگان کیف پول، و همچنین یک برنامه کیف پول که بر روی بلاک چین سازگار با محیط زیست کار می‌کند و برای دارندگان استفاده می‌کند، ارائه می‌کند.

برای کسب‌وکارهایی که از Polygon ID استفاده می‌کنند، این ممکن است به معنای پایان دردسرهای مربوط به مدیریت داده‌های کاربر باشد. برای افراد، این به معنای کنترل بیشتر بر هویت و اختیار خود در نحوه استفاده از اطلاعات شخصی خود برای پاسخ به سؤالات مؤسسات و سازمان‌های خصوصی است.» این پست توسط Polygon Labs اضافه شد.

سایر فرآیندهای Web3 مانند ورود مشتری به تجارت الکترونیک، ورود بدون رمز عبور، و وام‌دهی تحت وثیقه در میان سایر ذینفعان شناسه Polygon نام‌گذاری شده‌اند.

برخی از شرکت ها قبلاً از سرویس Polygon ID استفاده می کردند. اینها شامل Clique، یک برنامه کاربردی گذرنامه دیجیتال، و همچنین DePay، یک برنامه پرداخت P2P، در میان شرکت های دیگر است.


پس از مواجهه با بادهای مخالف در هند در سال گذشته، شیائومی قرار است در سال 2023 رقابت را به عهده بگیرد. برنامه های این شرکت برای سبد محصولات گسترده و تعهد آن به ساخت در هند در این کشور چیست؟ ما در مورد این و موارد بیشتر در Orbital، پادکست Gadgets 360 بحث می کنیم. Orbital در Spotify، Gaana، JioSaavn، Google Podcasts، Apple Podcasts، Amazon Music و هر جایی که پادکست های خود را دریافت می کنید در دسترس است.
پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.