PS5 India در 23 جولای: نحوه پیش خرید نسخه دیجیتال پلی استیشن 5


ذخیره‌سازی ماه جولای PS5 در اینجا است، و این یک مورد منحصربه‌فرد است. امروز در ساعت 12 ظهر، تنها نوع بدون دیسک کنسول نسل بعدی سونی – PS5 Digital Edition، با قیمت روپیه. 39990 – برای پیش‌سفارش در هند آماده می‌شود. این هرگز قبلاً اتفاق نیفتاده است، به زمان عرضه پلی‌استیشن 5 در هند در فوریه 2020. در هر بار ذخیره‌سازی مجدد، سونی هند روپیه را پیشنهاد کرده است. 49990 PS5 مجهز به Blu-ray به تنهایی یا همراه با PS5 Digital Edition و در ماه‌های اخیر بسته Gran Turismo 7. این همچنین به این معنی است که برای اولین بار از نوامبر 2021، پلی استیشن 5 گران‌تر در هند ذخیره‌سازی ماهانه نخواهد داشت. امیدوارم در آگوست همه چیز به حالت عادی بازگردد.

اگر می‌خواهید PS5 Digital Edition را آنلاین بخرید، می‌توانید این کار را در Amazon، Croma، Flipkart، Game Loot، Games The Shop، Reliance Digital، Sony Center و Vijay Sales انجام دهید. همچنین می توانید از فروشگاه های بازی در نزدیکی خود دیدن کنید. آنهایی که در مواقعی عکس بهتری دارند. اگرچه همانطور که در حال حاضر بیش از یک سال است – PS5 اولین تولد خود را در اوایل سال 2022 در هند جشن گرفت – نگرانی بزرگ این است که آیا واقعاً می توانید مدیریت کنید با توجه به مشکلات موجود سونی هند، یکی را بخرید.

عرضه مجدد پلی استیشن 5 در 23 ژوئیه، تنها یازدهمین باری است که PS5 بدون دیسک سونی از زمان عرضه آن در فوریه 2020، برای پیش خرید در هند در دسترس قرار می گیرد. (در مقابل، خریداران علاقه مند این فرصت را داشته اند تا بلو را پیش خرید کنند. نسخه مجهز به پرتوی کنسول پرچمدار سونی در حال حاضر 17 بار، با موجودی مجدد ماه ژوئن آخرین مورد است.) البته، این تنها مشکل خرید پلی استیشن 5 در هند نیست. هر بار، شرکت‌هایی مانند Croma و Games The Shop نشان داده‌اند که قادر به تحمل بار نیستند. حتی آمازون هم چند بار با مشکل مواجه شده است. علاوه بر این، Croma، Flipkart و Reliance Digital نیز به دلیل چالش‌های فنی خود، به دلیل لغو پیش‌سفارش‌های PS5 شناخته می‌شوند.

جالب است که – درست همانطور که در ماه مه اتفاق افتاد – وب سایت مرکز سونی ShopAtSC هنوز تاریخ مورد انتظار ارسال را برای عرضه مجدد PS5 در 23 جولای به ما اعلام نکرده است. در زمان نگارش این مقاله، صفحه پرسش‌های متداول آن – که مدت‌ها پس از برداشته شدن محدودیت‌های تحویل، همچنان یک دیگ بخار COVID-19 دارد – این بار به‌روزرسانی نشده است. با توجه به تخمین‌های قبلی، تاریخ ارسال برای پیش‌سفارش‌های نسخه دیجیتال جدید PS5 باید یک هفته تا 10 روز از 23 جولای باشد. Reliance Digital و Vijay Sales — باید مطابق با Sony Center باشد. گاهی اوقات، شاهد بوده ایم که برخی از خرده فروشان آنلاین، پیش خریدهای PS5 خود را قبل از تاریخ تحویل اعلام شده نیز ارسال می کنند.

نقد و بررسی PlayStation 5: New Era، Half Jump

نحوه پیش‌سفارش PS5 Digital Edition در ShopAtSC

فروشگاه‌های خرده‌فروشی سونی در هند Sony Center وب‌سایت مخصوص به خود را دارند که از طریق آن می‌توانید PlayStation 5 را خریداری کنید. ShopAtSC ارسال رایگان درب منزل را از نزدیک‌ترین مرکز Sony ارائه می‌دهد، اما می‌توانید پس از ارسال اولین سفارش‌ها، از نزدیک‌ترین فروشگاه تحویل بگیرید.

برای خرید PS5 از ShopAtSC به یک حساب کاربری نیاز دارید. برای تسریع در تسویه حساب، یکی از قبل ایجاد کنید. ShopAtSC می‌گوید اگر قبلاً نسخه دیجیتال PS5 خریداری کرده‌اید، نمی‌توانید از همان حساب کاربری دیگری بخرید. در صورتی که بخواهید آن را تنظیم کنید، سایت دارای یک دکمه اطلاع رسانی به من است.

خرید در SC EMI های ارزان قیمت را در کارت های اعتباری منتخب و گزینه های آسان EMI را در اکثر کارت های بدهی و اعتباری ارائه می دهد.

PlayStation 5 Digital Edition را در ShopAtSC بخرید

نحوه پیش خرید نسخه دیجیتال PS5 در آمازون هند

ذخیره مجدد PS5 در شعبه هند آمازون نیز موجود است که تحویل رایگان درب منزل در سراسر هند ارائه می دهد. برای دریافت تحویل رایگان نیازی به عضویت در آمازون پرایم ندارید.

برای خرید نسخه دیجیتال PS5 از آمازون به یک حساب کاربری نیاز دارید. برای تسریع در تسویه حساب، یکی از قبل ایجاد کنید.

آمازون EMI بدون هزینه را در کارت اعتباری Amazon Pay ICICI Bank و گزینه های EMI آسان در اکثر کارت های بدهی و اعتباری ارائه می دهد. می‌توانید با کارت اعتباری بانک Amazon Pay ICICI، 5 درصد بازگشت نقدی نامحدود دریافت کنید.

از آنجایی که ذخیره مجدد PS5 در روز پرایم روز کاهش می یابد، می توانید از تخفیف های قابل اعمال کارت Prime Day نیز استفاده کنید.

PlayStation 5 Digital Edition را در آمازون هند بخرید

نحوه پیش‌سفارش PS5 Digital Edition در Vijay Sales

Vijay Sales مستقر در بمبئی نیز نسخه دیجیتال PS5 را در وب سایت خود ارائه می دهد – فروشگاه های آن در سراسر هند نیز باز شده اند. همچنین در هر خرید ارسال رایگان درب منزل ارائه می دهد.

برای خرید PS5 از Vijay Sales نیازی به حساب کاربری ندارید، اما باید شماره موبایل و آدرس ایمیل خود را به عنوان مهمان ارائه دهید.

فروش ویجی 7.5 درصد تخفیف فوری تا سقف روپیه ارائه می دهد. 7500 یا روپیه 3000 تراکنش EMI با کارت های اعتباری HSBC و Standard Chartered. همچنین 10 درصد بازپرداخت نقدی تا سقف روپیه وجود دارد. 3000 در کارت‌های نقدی و اعتباری بانک مالی کوچک AU، و با تراکنش‌های EMI روی کارت‌های اعتباری بانک مالی کوچک AU.

همچنین می توانید از 5 درصد تخفیف فوری تا سقف 1000 تومان بهره مند شوید. 2000 تراکنش EMI با کارت های اعتباری Yes Bank. در نهایت، Vijay Sales نیز 5 درصد بازگشت نقدی تا Rs دارد. 2000 در کارت های اعتباری و نقدی RBL و با تراکنش های EMI روی کارت های اعتباری RBL.

گزینه های آسان EMI در کارت های نقدی بانک HDFC و کارت های اعتباری انتخابی وجود دارد. شما همچنین می توانید Rs کسب کنید. 300 به عنوان بخشی از برنامه رایگان پاداش MYVS.

PlayStation 5 Digital Edition را در Vijay Sales خریداری کنید

نحوه پیش خرید PS5 Digital Edition در Flipkart

Flipkart متعلق به والمارت همچنین دارای نسخه دیجیتال پلی استیشن 5 است که برای پیش‌سفارش در هند آماده شده است. همچنین تحویل رایگان درب منزل را در سراسر هند ارائه خواهد کرد.

شایان ذکر است که Flipkart در گذشته در سرویس‌دهی پیش‌فروش‌های PS5 و Xbox Series X با مشکلاتی روبرو بوده است و مشتریان ادعا می‌کنند که این کار را انجام داده‌اند. مورد آزار و اذیت توسط پشتیبانی Flipkart برای لغو سفارشات خود.

برای خرید PS5 Digital Edition از Flipkart به یک حساب کاربری نیاز دارید. برای تسریع در تسویه حساب، یکی از قبل ایجاد کنید.

Flipkart 5 درصد وجه نقد نامحدود در کارت های اعتباری Flipkart Axis Bank ارائه می دهد. همچنین گزینه های آسان EMI در اکثر کارت های بدهی و اعتباری وجود دارد.

همچنین می‌توانید 25 درصد تخفیف دیسک Gran Turismo 7 را دریافت کنید – قیمت برچسب Rs. 3,148، که قیمت نهایی شما را روپیه می کند. 2,361 — اگر قبل از 31 جولای یک PS5 از Flipkart خریداری کنید.

PlayStation 5 Digital Edition را در Flipkart بخرید

نحوه پیش خرید PS5 Digital Edition در Croma

کروما متعلق به تاتا همچنین نسخه دیجیتال PS5 را به صورت آنلاین ارائه خواهد کرد. فروشگاه های آن در همه جا باز هستند، اما پلی استیشن 5 را فقط می توان در وب سایت آن پیش خرید کرد. ارسال رایگان درب منزل برای هر سفارش در دسترس خواهد بود.

برای خرید PS5 از کروما به یک حساب کاربری نیاز دارید. برای تسریع در تسویه حساب، یکی از قبل ایجاد کنید.

کروما 7.5 درصد بازگشت نقدی تا سقف روپیه ارائه می دهد. 3000 تراکنش EMI با کارت های اعتباری بانک HDFC.

همچنین می‌توانید از گزینه‌های EMI آسان در اکثر کارت‌های اعتباری و EMI بدون هزینه با Tata Pay استفاده کنید.

کروما همچنین یک سال ضمانت تمدید شده برای PS5 Digital Edition را با قیمت روپیه ارائه می دهد. 10,349.

PlayStation 5 Digital Edition را در Croma خریداری کنید

نحوه پیش‌سفارش PS5 Digital Edition در Reliance Digital

Reliance Digital توسط Mukesh Ambani نسخه دیجیتال PS5 را نیز در هند ارائه خواهد کرد. تمامی سفارشات واجد شرایط تحویل رایگان درب منزل خواهند بود.

شایان ذکر است که Reliance Digital در سرویس‌دهی پیش‌فروش‌های PS5 و Xbox Series X با مشکل مواجه شده است. لغو بسیاری از سفارشات به دلیل رزرو بیش از حد.

برای خرید PS5 Digital Edition از Reliance Digital به یک حساب کاربری نیاز دارید. برای تسریع در تسویه حساب، یکی از قبل ایجاد کنید.

Reliance Digital گزینه های EMI آسان یا بدون هزینه را با کارت های اعتباری و بدهی اکثر بانک ها ارائه می دهد.

PlayStation 5 Digital Edition را در Reliance Digital خریداری کنید

نحوه پیش خرید PS5 Digital Edition در Game Loot

فروشنده بازی Game Loot نیز نسخه دیجیتال PS5 را به فروش می رساند. همچنین تحویل رایگان درب منزل را در سراسر هند ارائه می دهد.

برای خرید PS5 Digital Edition از Game Loot نیازی به حساب کاربری ندارید، اما باید آدرس ایمیل و شماره تلفن خود را ارائه دهید. Game Loot یک گزینه notify-me را ارائه می‌کند که به شما هشدار می‌دهد وقتی دوباره ذخیره شود.

Game Loot همچنین شش ماه ضمانت تمدید شده برای PS5 Digital Edition را با قیمت روپیه ارائه می دهد. 3999.

PlayStation 5 Digital Edition را در Game Loot بخرید

نحوه پیش خرید PS5 Digital Edition در Games The Shop

فروشگاه بازی‌های اختصاصی Games The Shop به شما امکان می‌دهد PS5 را پیش‌سفارش کنید، مملو از تحویل رایگان درب منزل در سراسر هند. اگر وب‌سایت آن موفق شد فعال بماند، یعنی.

برای خرید PS5 Digital Edition از Games The Shop نیازی به حساب کاربری ندارید، اما باید یک آدرس ایمیل ارائه دهید. همچنین دارای یک دکمه به من برای در دسترس بودن موجودی است.

PlayStation 5 Digital Edition را در Games The Shop بخرید


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

منبع