Ram Setu The Run: Akshay Kumar Movie Becomes Endless Runner بازی موبایل برای اندروید، iOS

Deepak Ail، بنیانگذار و مدیر عامل Dot9 Games می گوید: «Ram Setu: The Run تلاش ما برای پیوند دادن مهارت خود در توسعه بازی با یک IP پرفروش برای ارائه یک تجربه بازی جذاب و سرگرم کننده است که هر کسی می تواند آن را انتخاب کند و بازی کند. ، در بیانیه ای آماده شده است. تیم ما برای تأکید بیشتر بر تعهد خود به آن، سخت کار کرده است تا اطمینان حاصل شود که آن به اندازه کافی بهینه شده است تا بتوان آن را حتی در گوشی های هوشمند ارزان قیمت و همچنین تبلت ها نیز بازی کرد. بازی برای همه است و Ram Setu: The Run تلاش ما برای تحقق آن است.”


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

مکانیک‌ها از عناوینی مانند Temple Run الهام می‌گیرند، آهن‌ربا را برای چیدن آسان، سپر و ضرب‌کننده امتیاز اضافه می‌کنند. هر یک از این سه شخصیت را می‌توان برای دویدن‌های سخت‌تر در آینده ارتقا داد و می‌توان لباس‌های ضد باد را پوشاند. دومی را می توان با استفاده از الماس، یک کالای کمیاب درون بازی، خریداری کرد. علاوه بر این، Ram Setu: The Run اغلب جیپ ها را تولید می کند، که به طور قابل درک، سرعتی را به شما می دهد و به شما امکان می دهد از موانع عبور کنید. با این حال، تنها به دو ضربه محدود شده است. سپس پهپادهایی هستند که لیزرها را ساقط می کنند که با یک کشیدن انگشت ساده روی صفحه می توان از آنها جلوگیری کرد.

جدیدترین بازی موبایل nCore دارای عناصر دونده بی پایان سنتی است که دارای موانعی است که فرد باید از آن بپرد یا از آن عبور کند. Ram Setu: The Run از فیلم الهام می گیرد تا تیغه های چرخان، بشکه های انفجاری و کامیون هایی را که از کناره ها وارد می شوند، اضافه کند و از بازیکنان می خواهد استراتژی خود را تغییر دهند. این به اراذل و اوباش تصادفی اضافه می‌شود که می‌توانند با زمان‌بندی یک سوایپ به پایین از بین بروند – کاراکتر شما را به یک حمله ضربه‌ای پرنده می‌فرستد. بازیکنان می توانند از بین سه نقش اصلی دکتر آریان کولشرستا (آکشای کومار)، ساندرا (ژاکلین فرناندز) یا AP (ساتیادف کانچارانا) یکی را انتخاب کنند. دو مورد آخر را می توان با استفاده از طلای به دست آمده از طریق playthrough باز کرد.

Ram Setu: The Run اکنون برای اندروید و iOS منتشر شده است. تحت رهبری آکشای کومار رام ستو این فیلم یک روز پس از دیوالی، 25 اکتبر، در سینماها اکران می شود.

رام ستو به تازگی یک بازی رسمی موبایل دریافت کردم. در همکاری بین nCore Games و Amazon Prime Video، فیلم اکشن ماجراجویی به رهبری Akshay Kumar یک بازی دونده بی پایان دریافت کرد. Ram Setu: The Run از Dot9 Games توسعه‌دهنده مستقر در بمبئی می‌آید که دارای چند نفره محلی، عناصر سینمایی، و جلوه‌های بصری سینمایی با الهام از فیلم آینده است – که در تاریخ 25 اکتبر در سینماها اکران می‌شود. Ram Setu: The Run اکنون برای دانلود رایگان در دستگاه های اندروید و iOS در دسترس است.