Ravinder Takker مدیر عامل شرکت Vi 5G در هند راه اندازی شد تا به موارد استفاده، تقاضای مشتریان، پویایی رقابتی بستگی داشته باشد

علاوه بر این، Takker ادعا کرد که نرخ‌های فعلی خدمات تلفن همراه ارائه شده توسط Vi پایدار نیستند و باید تعرفه‌ها را بیشتر افزایش دهد.
منبع

مدیر عامل و مدیر عامل شرکت Ravinder Takker در بیست و هفتمین مجمع عمومی سالانه (AGM) این شرکت در روز دوشنبه گفت که راه اندازی سرویس 5G Vodafone Idea (Vi) به عواملی مانند موارد استفاده، تقاضای مشتری، رقابت و موارد دیگر بستگی دارد. تاکر فاش کرد که Vi قبلاً روپیه گرفته است. 4940 کرور سرمایه گذاری شده است و در حال گفتگوی فعال با سرمایه گذاران برای به دست آوردن بودجه بیشتر است. Vi اخیراً برای خرید امواج هوایی طیف 5G در هند پیشنهاد داده است که طبق گزارشات، یک بدهی اقساط سالانه روپیه اضافه کرده است. 1680 کرور در شرکت.

در جلسه AGM در روز دوشنبه، تاکر گفت: “توسعه 5G به عوامل مختلفی از جمله نحوه تکامل موارد استفاده، تقاضا از سوی مشتریان، نیاز به ظرفیت و همچنین پویایی رقابت بستگی دارد.” با این حال، طبق گزارشات، پیشنهاد 5G یک بدهی اقساط سالانه روپیه اضافه کرده است. 1680 کرور در شرکت.

با توجه به پرس تراست هند، وی پیشنهاد کرده است تا آکشایا موندرا، مدیر مالی خود را به عنوان مدیرعامل شرکت منصوب کند و تاکر را به سمت مدیر غیر اجرایی منتقل کند.

این شرکت مخابراتی طیف 5G را به ارزش یک میلیون روپیه خریداری کرده است. 18800 کرور در حراج طیف 5G در هند. اینها شامل باند 3.3 گیگاهرتز در 17 دایره اولویت و باندهای 26 گیگاهرتز در 16 دایره است.