Realme Buds Wireless 3 با حذف نویز فعال، عمر باتری 40 ساعته راه اندازی شد: جزئیات

هدفون Realme Buds Wireless 3 به سبک گردنبند تازه راه اندازی شده به درایور دینامیک 13.6 میلی متری مجهز شده است. هدفون تازه راه اندازی شده از اتصال بلوتوث 5.3 همراه با پشتیبانی از کدک های صوتی مانند AAC و SBC پشتیبانی می کند. هدفون ها از حذف نویز فعال (ANC) تا 30 دسی بل پشتیبانی می کنند. ادعا می شود Realme Buds Wireless 3 پشتیبانی از صدای فضایی 360 درجه و همراه با حالت تأخیر بسیار کم 45 میلی ثانیه را ارائه می دهد که می تواند برای گیمرها مفید باشد.

قیمت Realme Buds Wireless 3 در هند روپیه تعیین شده است. 1799. آنها در حال حاضر در وب سایت Realme فهرست شده اند و از طریق فروشگاه آنلاین این شرکت و همچنین Flipkart و Amazon برای اولین بار در تاریخ 12 جولای به فروش خواهند رسید.

مشخصات، ویژگی های Realme Buds Wireless 3

گفته می شود این هدفون تا 40 ساعت عمر باتری را ارائه می دهد. به گفته این شرکت، آنها می توانند با یک بار شارژ حداکثر 20 ساعت مکالمه ارائه دهند. همچنین گفته می شود Realme Buds Wireless 3 از شارژ سریع با حداکثر 25 ساعت پخش با شارژ 10 دقیقه ای پشتیبانی می کند. Realme می گوید برای شارژ کامل حدود 50 دقیقه طول می کشد.

هدفون‌های بی‌سیم واقعی Realme Buds Wireless 3 در هند در کنار سری گوشی‌های هوشمند Realme Narzo 60 5G عرضه شده‌اند. هدفون‌های بلوتوث جدید به سبک گردنبند دارای رتبه IP55 برای مقاومت در برابر تعریق و آب هستند. ادعا می شود که آنها تا 40 ساعت عمر باتری ارائه می دهند و دارای یک حالت تأخیر بسیار کم 45 میلی ثانیه به همراه اتصال دستگاه دوگانه هستند. این هدفون هفته آینده از طریق وب سایت Realme به فروش می رسد. به گفته این شرکت، دستگاه پوشیدنی Realme از اتصال بلوتوث 5.3 پشتیبانی می کند.

قیمت Realme Buds Wireless 3 در هند، در دسترس بودن


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

از دیگر ویژگی‌ها می‌توان به استاندارد IP55 برای مقاومت در برابر تعریق و آب، اتصال دو دستگاه و پشتیبانی از جفت سریع Google اشاره کرد. Realme می گوید که کاربران همچنین می توانند تنظیمات برگزیده خود را با انتخاب از 4 حالت صدای از پیش تعیین شده شخصی سازی کنند. به گفته این شرکت، بند گردن 30.1 گرم وزن دارد.