Realme GT Neo 5، تلفن تاشو مقرون به صرفه، سایر موارد در دست توسعه: همه جزئیات


Realme Neo GT 5 به عنوان گوشی هوشمند بعدی سری GT Neo این شرکت عرضه خواهد شد. با توجه به جزئیاتی که توسط یکی از مدیران ارشد ریلمی به اشتراک گذاشته شده است، این شرکت همچنین قصد دارد در آینده یک گوشی تاشو مقرون به صرفه را روانه بازار کند. ریلمی همچنین قرار است هر سال دو مدل جدید را در سری GT Neo و سری شماره آن عرضه کند. این شرکت هنوز برنامه‌های خود را برای عرضه گوشی‌های هوشمند ذکر شده توسط سازنده، از جمله گوشی تاشو مقرون به صرفه اعلام نکرده است.

Tipster Sudanshu Ambhore توییت کرد جزئیات از برنامه های این شرکت برای عرضه Realme GT Neo 5 به عنوان گوشی بعدی سری Realme GT Neo. Ambhore به نقل از معاون رئیس شرکت Xu Qi Chase، عکسی از مدیر ارشد را به اشتراک گذاشت که به نظر می رسد در یک رویداد عمومی کلیک شده است.

ریلمی قصد دارد از این به بعد هر سال دو سری شماره و مدل GT Neo را عرضه کند. مدل یک سری شماره ممکن است در اواسط سال عرضه شود در حالی که مدل دوم در اواخر سال برای اولین بار عرضه خواهد شد.

به گفته تیپستر، این شرکت همچنین قصد دارد هر سال دو گوشی جدید سری GT را اضافه کند. در همین حال، گفته می‌شود که این شرکت در حال کار بر روی یک تلفن تاشو مقرون‌به‌صرفه است، اما Ambhore هیچ جزئیاتی از گوشی ادعایی «بودجه‌ای» ارائه نکرد.

قابلیت‌های تاشو به مدل‌های پرچمدار رقبایی مانند سامسونگ، اوپو و موتورولا محدود شده است. این می تواند با گوشی تاشو مقرون به صرفه ای که گفته می شود شرکت روی آن کار می کند، تغییر کند.

ریلمی اخیراً مدل‌های Realme 10 Pro و Realme 10 Pro+ را معرفی کرد که توسط دوربین اصلی 108 مگاپیکسلی در چین معرفی شدند. این شرکت اشاره کرده است که این گوشی های هوشمند به زودی می توانند در هند عرضه شوند.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

برای آخرین اخبار و بررسی‌های فنی، Gadgets 360 را دنبال کنید توییتر، فیس بوک و اخبار گوگل. برای آخرین ویدیوها در مورد ابزارها و فناوری، در کانال YouTube ما مشترک شوید.

موهیت گوپتا، بنیانگذار زوماتو، شرکت را ترک می کند

ویدیوی برگزیده روز

“حالت پانیک” را در تلفن هوشمند سامسونگ خود فعال کنید: در اینجا نحوه انجام آن آمده است

منبع