Realme GT Neo 5 رسماً تأیید شد که در 9 فوریه عرضه می شود

احتمال عرضه دو نسخه Realme GT Neo 5 قبلاً در گزارشی نشان داده شده بود که دستگاه را با باتری 5000 میلی آمپر ساعتی به همراه نسخه شارژ سریع 240 واتی و نسخه شارژ سریع 150 واتی عرضه می کرد.

طبق گزارش قبلی، Realme GT Neo 5 که اکنون تایید شده است نیز در پایگاه داده وب سایت بنچمارک Geekbench مشاهده شده است. گزارش اخیر SlashLeaks همچنین اضافه کرده است که به نظر می رسد لیست نسخه پشتیبانی شده از شارژ سریع 150 واتی Realme GT Neo 5 با 16 گیگابایت رم را پیشنهاد می کند. این می تواند روی اندروید 13 اجرا شود و بعداً از Realme UI 4.0 در بالا اضافه شده است.

با این حال، ریلمی هنوز جزئیاتی در مورد عرضه جهانی Realme GT Neo 5 فاش نکرده است.

انتظار می رود این دستگاه تا 1 ترابایت فضای ذخیره سازی داشته باشد. با توجه به اپتیک، انتظار می‌رود این گوشی هوشمند دارای یک دوربین سه‌گانه در پشت باشد که توسط سنسور اصلی 50 مگاپیکسلی Sony IMX890 هدایت می‌شود. اگرچه، مگاپیکسل در پست رسمی تایید نشده است، اما وجود سنسور IMX890 سونی را تایید کرد. انتظار می‌رود حسگر اصلی با یک لنز 8 مگاپیکسلی فوق عریض و یک سنسور ماکرو 2 مگاپیکسلی همراه شود.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

ریلمی GT Neo 5 رسما تایید شده است که در 9 فوریه 2023 عرضه می شود. این مجموعه به عنوان جانشین Realme GT Neo 3 عرضه می شود. سازنده چینی گوشی های هوشمند تصمیم گرفت از نام GT Neo 4 صرف نظر کند و در عوض Realme GT Neo 5 را عرضه کند. رونمایی از ساعت 11:30 صبح IST در 9 فوریه آغاز خواهد شد. همچنین گفته شده است که این دستگاه در کنگره جهانی موبایل 2023 که قرار است در پایان فوریه برگزار شود به نمایش گذاشته شود.

طبق پست Realme در وب سایت میکروبلاگینگ چینی Weibo، Realme GT Neo 5 به طور رسمی در چین در یک رویداد مجازی که از ساعت 2 بعد از ظهر به وقت محلی (11:30 صبح IST) در تاریخ 9 فوریه آغاز می شود، رونمایی خواهد شد. این شرکت پوستری را به اشتراک گذاشته است. در پستی که تایید می کند Realme GT Neo 5 با پشتیبانی از شارژ سریع 120 واتی وارد بازار خواهد شد.