Redmi Note 12 5G برای دریافت SoC اسنپدراگون 4 نسل 1، تاریخ عرضه Note 12 Pro Speed ​​Edition تایید شد


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

آمازون از طریق یک صفحه فرود اختصاصی در وب سایت خود، ورود Redmi Note 12 5G به هند را به اشتراک گذاشت. تایید شده است که نسخه هندی این دستگاه مجهز به پردازنده اسنپدراگون 4 نسل 1 است. این چیپست از فناوری پردازش 6 نانومتری استفاده می کند و دارای هشت هسته است. نسخه عرضه شده در چین نیز دارای همان چیپست در زیر کاپوت است.

Redmi Note 12 Pro Speed ​​Edition احتمالا دارای پردازنده Qualcomm Snapdragon 778G+ در زیر کاپوت است. گفته می‌شود که روی MIUI 14 اجرا می‌شود و می‌تواند دارای نمایشگر OLED باشد.

تایید شده است که Redmi Note 12 5G برای اولین بار در هند در تاریخ 5 ژانویه عرضه خواهد شد. نسخه هندی Redmi Note 12 5G طبق میکروسایت دارای تراشه Snapdragon 4 Gen 1 خواهد بود. این گوشی هوشمند در ماه اکتبر در چین به همراه Redmi Note 12 Pro و Redmi Note 12 Pro+ عرضه شد. به طور جداگانه، شیائومی تایید کرده است که Redmi Note 12 Pro Speed ​​Edition را در 27 دسامبر در چین عرضه خواهد کرد. در زیر کاپوت آن از تراشه اسنپدراگون 778G بهره خواهد برد.

Redmi Note 12 5G قرار است در تاریخ 5 ژانویه عرضه شود. با این حال، زمان برگزاری رویداد و جزئیات قیمت هندی گوشی هوشمند در حال حاضر مشخص نیست. نسخه هندی احتمالاً دارای مشخصات مشابه با نوع چینی است.

به طور جداگانه، شیائومی از طریق Weibo، ورود Redmi Note 12 Pro Speed ​​Edition به چین را تایید کرده است. این گوشی در کنار سری Redmi K60 در کشور اصلی شیائومی عرضه خواهد شد. این برند همچنین پوستری را در پلتفرم میکروبلاگینگ چینی به اشتراک گذاشته است که طراحی و ماژول دوربین عقب گوشی هوشمند را نشان می دهد. این پوستر نشان می دهد که یک واحد دوربین پشتی سه گانه خواهد داشت که توسط یک دوربین اصلی 108 مگاپیکسلی هدایت می شود.

این لیست نشان می دهد که Redmi Note 12 5G دارای صفحه نمایش AMOLED با بریدگی سوراخ در مرکز است. این نمایشگر برای ارائه نرخ تجدید ۱۲۰ هرتز رتبه بندی شده است. گفته می‌شود این گوشی با دوربین پشتی سه‌گانه 48 مگاپیکسلی عرضه می‌شود و از شارژ سریع 33 واتی پشتیبانی می‌کند.