Reliance Jio بزرگترین عرضه چند ایالتی خدمات 5G را اعلام کرد

Reliance Jio در روز چهارشنبه خدمات 5G خود را در 11 شهر از جمله Lucknow، Trivandrum، Mysuru، Nashik، Aurangabad و Chandigarh راه‌اندازی کرد که بزرگترین عرضه چند ایالتی این خدمات تا به امروز است.

Reliance Jio اولین بار به مناسبت Dussehra از عرضه خدمات True 5G خود خبر داد. طبق بیانیه رسمی منتشر شده توسط Reliance Jio در 4 اکتبر، پیشنهاد استقبال از Jio True 5G در دهلی، بمبئی، کلکته و بنارس برای کاربران Jio، با دعوت‌نامه راه‌اندازی شد.

5G نسل پنجم شبکه تلفن همراه است که قادر به انتقال مجموعه بزرگی از داده ها با سرعت بسیار بالا است. در مقایسه با 3G و 4G، تأخیر بسیار کمی دارد که باعث افزایش تجربه کاربر در بخش‌های مختلف می‌شود. تأخیر کم کارایی پردازش حجم بسیار بالایی از پیام های داده را با حداقل تاخیر توصیف می کند.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

در بیانیه این بیانیه آمده است: «Reliance Jio اولین و تنها اپراتور است که خدمات 5G را در Trivandrum، Mysuru، Nashik، Aurangabad، Chandigarh Tricity، از جمله مناطق Mohali، Panchkula، Zirakpur، Kharar و Derabassi راه اندازی کرده است. عرضه چند ایالتی خدمات 5G تا به امروز».

کاربران Jio در این شهرها به پیشنهاد استقبال از Jio دعوت می‌شوند تا از روز چهارشنبه، داده‌های نامحدود را با حداکثر سرعت 1 گیگابیت بر ثانیه و بدون هزینه اضافی تجربه کنند.

بعداً در ماه اکتبر، خدمات نیز در راجستان از معبد Nathdwara انجام شد.

بر اساس بیانیه این شرکت، خدمات 5G جیو در موهالی، پنچکولا، زیراکپور، خار و درباسی نیز فعال شده است.

سخنگوی جیو گفت: «این شهرها مقاصد مهم گردشگری و همچنین مراکز آموزشی کلیدی کشور ما هستند.

در ماه نوامبر، این شرکت اعلام کرد که خدمات 5G را در بنگالورو، حیدرآباد و پونا راه اندازی می کند. از سوی دیگر، کوچی و برخی از شهرهای منتخب آندرا پرادش خدمات 5G جیو را در ماه دسامبر دریافت کردند.