Reliance Jio خدمات 5G را در 34 شهر دیگر در هند راه اندازی می کند، پوشش کلی به 365 شهر می رسد

وزارت مخابرات مجموع پیشنهادهایی به ارزش 1.50 میلیون روپیه از حراج طیف 5G دریافت کرده بود.

5G چیست و چه تفاوتی با سرویس های فعلی 3G و 4G دارد؟

5G نسل پنجم شبکه تلفن همراه است که قادر به انتقال مجموعه داده های بزرگ با سرعت بسیار بالایی است.

دولت در آگوست 2022 نامه های تخصیص طیف را به ارائه دهندگان خدمات مخابراتی صادر کرد و از آنها خواست برای عرضه خدمات 5G در کشور آماده شوند.

“ما مفتخریم که Jio True 5G را در این 34 شهر عرضه می کنیم. این ادای احترام به میلیون ها کاربر Jio در این شهرها است که شروع به بهره مندی از مزایای فناوری Jio True 5G خواهند کرد. مهندسان Jio شبانه روز برای ارائه True-5G کار می کنند. به هر هندی، به طوری که قدرت تحول و مزایای نمایی این فناوری برای هر شهروند کشور قابل تجربه باشد.”

جیو تکرار کرد که تا دسامبر 2023، Jio 5G همه شهرها و شهرهای کشور را پوشش خواهد داد.

این سخنگو افزود: “این گواهی بر تعهد جیو به تبدیل هند به یک جامعه دیجیتال است. ما همچنان از دولت ها و مدیران ایالتی برای حمایت آنها از دیجیتالی کردن مناطق خود سپاسگزاریم.”

در مقایسه با 3G و 4G، 5G تأخیر بسیار کمی دارد که تجربه کاربر را در بخش‌های مختلف افزایش می‌دهد. تأخیر کم کارایی پردازش حجم بسیار بالایی از پیام های داده را با حداقل تاخیر توصیف می کند.

قابل ذکر است، ارائه دهندگان خدمات مخابراتی در هند از اکتبر 2022 به بعد شروع به ارائه خدمات پرسرعت 5G در این کشور کردند.

Reliance Jio در روز چهارشنبه خدمات پرسرعت 5G خود را در 34 شهر هند راه اندازی کرد و پوشش کلی را به 365 شهر رساند. در زیر جدولی وجود دارد که نام شهرهایی را که سرویس‌های جیو 5G در آنها راه‌اندازی شده‌اند، نشان می‌دهد:

همچنین انتظار می‌رود که عرضه 5G توسعه بیشتری در نظارت از راه دور داده‌ها در بخش‌هایی مانند معدن، انبارداری، پزشکی از راه دور، و تولید و سایر موارد به همراه داشته باشد.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع