Reliance Jio Rs جدید به ارمغان می آورد. برنامه 222 فقط داده برای جام جهانی فوتبال 2022: همه جزئیات


Reliance Jio یک Rs جدید معرفی کرده است. 222 داده به طور انحصاری برای جام جهانی 2022 در قطر در حال انجام روی بسته اضافه شده است. این طرح با اعتبار 30 روز ارائه می شود. بسته های شارژ، مصرف داده با سرعت بالا تا 50 گیگابایت را ارائه می دهند. به گفته اپراتور مخابراتی، این طرح هیچ مزیت تماس یا پیامک را ارائه نمی دهد. این طرح فقط با یک طرح پایه موجود قابل استفاده است و کاربران می توانند از داده ها برای پخش جریانی جام جهانی فوتبال استفاده کنند. برای اطلاع از جزئیات طرح به ادامه مطلب مراجعه کنید.

Reliance Jio Rs. 222 مزایای طرح داده

این بسته جدید به عنوان بسته داده جام جهانی فوتبال، Rs. طرح داده 222 از Jio با 50 گیگابایت داده اینترنت پرسرعت ارائه می شود. با این حال، تنها زمانی می توان از آن استفاده کرد که با یک طرح پایه موجود در کلاب باشد و مشترکین تنها پس از اتمام محدودیت داده روزانه خود می توانند از داده های اضافی استفاده کنند. این طرح از طریق وب سایت Jio یا از طریق برنامه My Jio قابل دسترسی است.

این طرح فقط 30 روز اعتبار دارد. این به طور ویژه برای طرفداران فوتبال معرفی شده است و آنها را قادر می سازد تا مسابقات را در JioCinema و دیگر پلتفرم ها به صورت زنده پخش کنند. از این رو، ممکن است اپراتور مخابراتی این طرح را پس از جام جهانی 2022 کنار بگذارد. با این حال، طرح مشابهی با قیمت روپیه وجود دارد. 301 که با تمام مزایا به مبلغ روپیه ارائه می شود. طرح 222.

جدای از این، کاربران Jio همچنین می‌توانند برنامه‌های افزودنی داده ارزان‌تری را با قیمت روپیه انتخاب کنند. 181. 30 گیگابایت داده برای 30 روز در یک طرح موجود ارائه می دهد.

نه تنها Reliance، بلکه سایر اپراتورهای مخابراتی نیز برنامه های انحصاری جام جهانی 2022 را معرفی کرده اند. اخیرا، Vodafone Idea چهار طرح جدید رومینگ بین‌المللی (IR) را به طور انحصاری برای جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ در قطر معرفی کرد. این بسته‌های شارژ رومینگ Vi با اتصال داده، تماس‌های خروجی به هند، پیامک و سایر مزایای اضافی ارائه می‌شوند. این طرح ها فقط در قطر، عربستان سعودی و امارات متحده عربی قابل دسترسی هستند.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

برای آخرین اخبار و بررسی‌های فنی، Gadgets 360 را دنبال کنید توییتر، فیس بوک و اخبار گوگل. برای آخرین ویدیوها در مورد ابزارها و فناوری، در کانال YouTube ما مشترک شوید.

آمازون کیندل (نسل یازدهم) با نمایشگر 6 اینچی، حافظه 16 گیگابایتی، پورت USB Type-C در هند راه اندازی شد

ویدیوی برگزیده روز

چگونه آموزش عکاسی با گوشی هوشمند به یک شغل تبدیل شد؟

منبع