Reliance Jio Rs را معرفی می کند. 349 و روپیه 899 طرح شارژ از پیش پرداخت شده با 2.5 گیگابایت داده روزانه: همه جزئیات

علاوه بر این دو طرح، یک ریال نیز وجود دارد. طرح 2023 با همان مزایای این دو طرح فوق الذکر ارائه می شود. با این حال، مدت اعتبار آن 252 روز است. در مجموع، مشترکین 630 گیگابایت داده پرسرعت دریافت خواهند کرد. پس از اگزوز محدودیت داده روزانه ارائه شده، کاربران می توانند با سرعت 64 کیلوبیت بر ثانیه به اینترنت دسترسی داشته باشند.

طبق جزئیات به اشتراک گذاشته شده توسط Reliance Jio در وب سایت رسمی خود، Rs. تعرفه پیش پرداخت 349 با 2.5 گیگابایت دیتا روزانه، تماس صوتی نامحدود و 100 پیامک در روز به مدت 30 روز ارائه می شود. کاربران همچنین به JioCinema، JioTV، JioCloud و JioSecurity دسترسی رایگان خواهند داشت. علاوه بر این، مشترکین واجد شرایط نیز از پوشش نامحدود 5G برخوردار خواهند شد.

Reliance Jio Rs. 899 طرح پیش پرداخت

کاربران Reliance Jio می‌توانند با مراجعه به برنامه MyJio، وب‌سایت Jio و سایر پلتفرم‌های ارائه دهنده خدمات شارژ مانند PhonePe، Google Pay، Paytm و موارد دیگر، این طرح‌های پیش‌پرداخت را شارژ کنند.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

Reliance Jio دو طرح پیش پرداخت را با مزایای داده روزانه 2.5 گیگابایت معرفی کرده است. قیمت روپیه 349 و روپیه 899، هر دو طرح پیش‌پرداخت روزانه 2.5 گیگابایت داده در کنار تماس نامحدود، مزایای پیامک و دسترسی رایگان به برنامه‌های Jio، از جمله JioCinema، JioTV، JioCloud، و JioSecurity ارائه می‌دهند. Rs. طرح 349 با اعتبار 30 روز ارائه می شود در حالی که روپیه. طرح 899 به مدت سه ماه اعتبار دارد. علاوه بر این، یک طرح دیگر با همان مزایا وجود دارد اما برای مدت طولانی‌تری معتبر است.

Reliance Jio Rs. 349 مزایا

Rs. طرح پیش‌پرداخت 899 از Jio همان مزایا را ارائه می‌کند. طرح پیش پرداخت 349، به استثنای اعتبار تمدید شده. این طرح با محدودیت 2.5 گیگابایت داده روزانه همراه با تماس صوتی نامحدود و 100 پیامک در روز به مدت 90 روز همراه است. مزایای دیگر مانند دسترسی رایگان به JioCinema، JioTV، JioCloud، و JioSecurity، و همچنین داده های نامحدود 5G برای مشترکین واجد شرایط، ثابت باقی می مانند.