Resident Evil Village از شر Denuvo DRM در استیم خلاص می شود

گائو ادامه داد: «زمان آن فرا رسیده است که از سرمایه گذاری بر روی زن آسیایی جنسی شده، وابسته به عشق شهوانی و اسرارآمیز دست برداریم و فضایی برای ارج نهادن به هر نوع زن آسیایی ایجاد کنیم. «آدا من یک بازمانده است. او مهربان، عادل، باهوش و بامزه است. او غیرقابل پیش بینی، انعطاف پذیر است و مطلقاً یک کلیشه نیست.»


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

منبع

در جای دیگر، لیلی گائو، صداپیشه ای که به آدا وونگ در بازسازی Resident Evil 4 جان بخشید، به نظرات تلخی که در رابطه با اجرای خود دریافت کرد، پاسخ داد. گائو در یک پست اینستاگرامی که قبلاً آن را منتشر کرده بود، گفت: «اولین بازیگر آسیایی بودن که در بازی‌های ویدیویی Resident Evil نقش آدا را به تصویر می‌کشد، افتخاری است و من برای همیشه از تهیه‌کننده و کارگردان ما برای تصمیم‌گیری در مورد نمایندگی معتبر سپاسگزار خواهم بود. در پاسخ به پیام های تند غیرفعال شد. مایه تاسف است که با انتشار بازی، احساس بسیار آشنا «من به آن تعلق ندارم» نیز به وجود آمد. او در ادامه به انتقاد از کلیشه‌های آسیایی پرداخت و اینکه چگونه یک انتخاب غیراصیل تصویری ناسالم ایجاد می‌کند.

آخرین عنوان کپکام، Resident Evil 4 (2023) به‌روزرسانی رایگان حالت مزدور خود را در 7 آوریل دریافت کرد و مامور ویژه لئون اس کندی و دیگر شخصیت‌ها را وارد ماموریت‌های دشمن مبتنی بر موج کرد. با این حال، به روز رسانی مجموعه ای از ریزتراکنش ها را نیز به فروشگاه دیجیتالی بازی اضافه کرد. در Resident Evil 4، بازیکنان باید با انجام ماموریت‌ها، اسپینل‌ها را جمع‌آوری کنند و آن‌ها را با Merchant مبادله کنند تا بلیت‌هایی را جمع‌آوری کنند که به ارتقای سلاح‌ها کمک می‌کند. اکنون، بازیکنانی که مایل به انجام این تلاش نیستند، می‌توانند به سادگی با استفاده از پول واقعی، هزینه آن بلیط‌ها را بپردازند. در Steam، بلیط ها از Rs شروع می شوند. هر کدام 169 روپیه. 409 برای یک بسته سه تایی و روپیه. 589 برای یک بسته پنج بلیط.

Capcom بی سر و صدا محافظت Denuvo DRM (مدیریت حقوق دیجیتال) را از Resident Evil Village حذف کرده است. طبق یک گزارش جدید، فناوری بحث‌برانگیز ضد دستکاری در آخرین به‌روزرسانی بازی حذف شد و دیگر در صفحه فروشگاه Steam آن فهرست نشده است. این فناوری – که برای جلوگیری از دزدی دریایی پیاده سازی شده است – به دلیل فلج کردن عملکرد بازی در رایانه شخصی بدنام است. این مشکل در Resident Evil Village نیز رایج بود، اما کپکام تقریباً دو سال پس از انتشار DRM تصمیم گرفت DRM را حذف کند. دزدان دریایی هنوز هم با انتشار نسخه کرک شده ای که عملکرد قابل توجهی بهتر از نسخه اصلی داشت، توانستند بهترین های Capcom را در سال 2021 به دست آورند.

Capcom همچنین Denuvo را از صفحه فروشگاه Steam بازی حذف کرده است. به این ترتیب، ما مطمئن هستیم که این حذف عمدی بوده و تصادفی نبوده است.» در گزارش DSOG آمده است. درز Crytek در سال 2020 نشان داد که Denuvo بر اساس مدت زمان استفاده از نرم افزار در یک عنوان، از شرکت های بازی هزینه می گیرد و بالاترین هزینه را در شش ماه اول دریافت می کند.

هزینه به‌سرعت در طول زمان کاهش می‌یابد، و بیشتر عناوین بازی در نهایت از شر آن خلاص می‌شوند – برخی در عرض چند هفته، در حالی که برخی دیگر مانند Resident Evil Village سال‌ها طول می‌کشد. کپکام با دیگر عناوین خود مانند بازسازی Resident Evil 2 و 3، Devil May Cry 5 و Monster Hunter: World نیز استراتژی مشابهی را دنبال کرده است. با توجه به اینکه بسیاری از بازیکنان رایانه شخصی آن را به دلیل مشکلات عملکرد تحریم کرده بودند، به طور کلی نحوه عملکرد این Resident Evil Village بدون DRM جالب خواهد بود.

نقد و بررسی Resident Evil 4 Remake

اخیراً، Resident Evil Village یک حالت واقعیت مجازی در PS VR2 به عنوان یک DLC رایگان دریافت کرده است که به بازیکنان اجازه می‌دهد تا کل بازی را طی کنند و بار دیگر به جای قهرمان داستان Ethan Winters قدم بگذارند. همچنین با یک آموزش VR اختصاصی و محدوده تیراندازی برای تسلط بر فرمت جدید همراه است. یک نسخه آزمایشی نیز برای همه دارندگان PS VR2 در دسترس است.