Samsung Galaxy A04 Core روی Geekbench با 3 گیگابایت رم، مدیاتک Helio G35 SoC: گزارش: مشاهده شد

در تصاویر فاش شده، Samsung Galaxy A04 Core با نمایشگر Infinity-V دیده می شود. طبق گزارش، این گوشی می تواند در رنگ های مشکی، مسی و سبز راه اندازی شود. تصاویر همچنین نشان می‌دهند که طراحی گلکسی A04 Core مشابه مدل قبلی خود است و الگوی کمی متفاوت در اطراف ماژول دوربین عقب دارد. پیش از این گزارش شده بود که این گوشی ارزان قیمت دارای تراشه Exynos 850 سامسونگ است که با لیست Geekbench برای این گوشی مطابقت ندارد.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

طبق یک ورودی در وب سایت ردیابی نشت SlashLeaks، شماره مدل فوق متعلق به Samsung Galaxy A04 Core است. این ورودی همچنین با استناد به لیست Geekbench اشاره می‌کند که این گوشی می‌تواند از پردازنده MediaTek Helio G35 SoC همراه با پردازنده گرافیکی Rogue GE8320 پشتیبانی کند. با این حال، شرکت کره جنوبی هنوز جزئیاتی را در مورد Galaxy A04 Core اعلام نکرده است

Samsung SM-A042F – که گفته می شود Galaxy A04 Core است – در وب سایت بنچمارک Geekbench مشاهده شده است. این لیست نشان می دهد که این گوشی می تواند دارای 3 گیگابایت رم باشد. همانطور که گفته شد سامسونگ گلکسی A04 Core ظاهراً می‌تواند روی اندروید 12 هم اجرا شود. همچنین می‌توان آن را در فهرست MT6765V/CB SoC با فرکانس پایه 2.3 گیگاهرتز مشاهده کرد که گفته می‌شود یک SoC مدیاتک Helio G35 است. سامسونگ هنوز جزئیاتی در مورد شایعه گلکسی A04 Core اعلام نکرده است.

یک گوشی هوشمند سامسونگ در وب سایت بنچمارک Geekbench با شماره مدل SM-A042F فهرست شده است. این ورودی نشان می دهد که این گوشی می تواند بر روی اندروید 12 به صورت پیش فرض اجرا شود و دارای 3 گیگابایت رم باشد. می توان آن را در لیست MT6765V/CB SoC با فرکانس پایه 2.3 گیگاهرتز مشاهده کرد. این گوشی در عملکرد تک هسته ای 802 و در عملکرد چند هسته ای امتیاز 3556 را کسب کرده است.

در گذشته، طبق گزارشی، تصاویر بازاریابی ادعایی سامسونگ گلکسی A04 Core به صورت آنلاین به بیرون درز کرده بود. گفته می شود که این گوشی یک گوشی هوشمند اقتصادی جدید در سری A است. سامسونگ قرار است این گوشی مقرون به صرفه را به عنوان جانشین Samsung Galaxy A03 Core عرضه کند.