Samsung Galaxy M04، Galaxy A04e گواهی بلوتوث SIG را دریافت کنید، ممکن است به زودی راه اندازی شود: گزارش

طبق گزارش اخیر، گلکسی A04e و گلکسی M04 نیز گواهینامه اداره استانداردهای هند (BIS) را دریافت کرده اند. گفته می شود نسخه های آنها که به هند می رسند به ترتیب دارای شماره مدل SM-A042F_DS و SM-M045F_DS هستند.

سامسونگ گلکسی M04 و گلکسی A04e بر اساس گزارش‌ها در وب‌سایت صدور گواهینامه بلوتوث گروه علاقه ویژه (SIG) مشاهده شده‌اند. اعتقاد بر این است که این تلفن های هوشمند از اتصال بلوتوث نسخه 5.0 پشتیبانی می کنند. اطلاعات زیادی در مورد این گوشی های سامسونگ از نظر مشخصات در دست نیست. قابل ذکر است که گلکسی M04 ظاهراً همراه با مدل های گلکسی A04e فهرست شده است. از آنجایی که گوشی‌ها با هم فهرست شده‌اند، می‌تواند به این معنی باشد که Galaxy A04e ممکن است به سادگی یک نسخه تغییر نام تجاری از Galaxy M04 باشد. علاوه بر این، هر دوی این گوشی های هوشمند شایعه شده قبلاً در وب سایت بنچمارک Geekbench ظاهر شده اند و مشخصات مشابهی دارند.

از آنجایی که هر دوی این گوشی‌ها در فهرست یکسانی قرار دارند، حدس زده می‌شود که گلکسی A04e نسخه‌ای از گلکسی M04 است. گزارش شده است که اولی در اوایل سال جاری در ماه اوت در پایگاه داده Geekbench مشاهده شد. لیست Geekbench ادعایی نشان می‌دهد که ممکن است پردازنده MediaTek Helio G35 را داشته باشد. گفته می شود این گوشی هوشمند سامسونگ 3 گیگابایت رم دارد و روی اندروید 12 به صورت پیش فرض اجرا می شود.

طبق گزارش MySmartPrice، سامسونگ گلکسی A04e (همچنین به عنوان Galaxy A04 Core نیز شناخته می‌شود) با شماره مدل SM-A042F، SM042F_DS، SM-A042M، و SM-A042M_DS در سایت گواهی بلوتوث SIG فهرست شده است. علاوه بر این، گلکسی M04 با شماره مدل SM-M045F_DS نیز در همین لیست ذکر شده است. این گوشی های سامسونگ هر دو دارای قابلیت اتصال بلوتوث نسخه 5.0 هستند.

برای آخرین اخبار و بررسی‌های فنی، Gadgets 360 را دنبال کنید توییتر، فیس بوک و اخبار گوگل. برای آخرین ویدیوها در مورد ابزارها و فناوری، در کانال YouTube ما مشترک شوید.

ویژگی Dock iPad که در سال 2023 عرضه می شود. مدل iPad Pro با تراشه M2 برای اولین بار در اکتبر: گزارش

منبع


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

سامسونگ هنوز برنامه ای برای عرضه گلکسی A04e و گلکسی M04 آینده اعلام نکرده است. با این حال، این لیست ها به عرضه قریب الوقوع هر دو گوشی اشاره دارد. تصاویر بازاریابی گلکسی A04e نیز در اوایل سال جاری به بیرون درز کرد که نشان می‌دهد این گوشی دارای نمایشگر Infinity-V است. احتمالاً در رنگ های مشکی، سبز و مسی عرضه می شود.