Samsung Galaxy S23، Galaxy S23+ اشاره به صفحه نمایش تخت، طراحی دوربین فوق العاده S22


رندرهای گلکسی اس 23 و گلکسی اس 23 پلاس سامسونگ به صورت آنلاین به بیرون درز کرده است و جدیدترین تصاویر این گوشی هوشمند نشان می دهد که این گوشی ها ممکن است برآمدگی دوربین برش کانتور موجود در مدل های قبلی خود را از بین ببرند و به نفع طراحی جدیدی باشند که شباهت به سامسونگ دارد. Galaxy S22 Ultra. رندرها نشان می‌دهند که گوشی‌های هوشمند ممکن است با طراحی پشتی دقیق عرضه شوند. به نظر می رسد جلوی صفحه نمایش دارای طراحی مسطح به همراه سوراخ سوزنی در مرکز برای دوربین سلفی است. سری گلکسی اس 23 سامسونگ که گفته می شود شامل سه مدل گلکسی اس 23، گلکسی اس 23 پلاس و گلکسی اس 23 اولترا است، قرار است در فوریه سال آینده عرضه شود. گفته می شود سری گلکسی اس 23 از چیپست های پرچمدار کوالکام قدرت می گیرد.

کانال یوتیوب 4RMD اخیرا رندرهایی از سامسونگ گلکسی اس 23 و گلکسی اس 23 پلاس را به بیرون درز کرده است. همانطور که قبلاً ذکر شد، رندرها نشان می‌دهند که گوشی‌های هوشمند ممکن است بدون برآمدگی دوربین عقب که در مدل‌های قبلی خود دیده می‌شود، عرضه شوند. نشان داده شده است که این گوشی ها دارای طراحی پشتی هستند که شبیه به Galaxy S22 Ultra است.

رندرها همچنین گلکسی اس 23 و گلکسی اس 23 پلاس سامسونگ را با طراحی پشتی صیقلی به همراه صفحه نمایش تخت و بریدگی سوراخ در وسط برای دوربین سلفی نشان می دهند.

چندین نشت و گزارش در مورد سری آینده سامسونگ گلکسی S23 منتشر شده است. انتظار می‌رود این مجموعه شامل سامسونگ گلکسی اس 23، گلکسی اس 23 پلاس و گلکسی اس 23 اولترا باشد. انتظار می رود این گوشی ها در فوریه سال آینده به بازار عرضه شوند. برای یادآوری، گفته می شود سری گلکسی اس 23 از تراشه های پرچمدار کوالکام قدرت می گیرد.

طبق گزارش‌ها، گوشی‌های سری گلکسی اس 23 سامسونگ نیز حالت «نور» را برای افزایش عمر باتری گوشی‌های هوشمند این خط ارائه می‌کنند. گفته می شود گلکسی اس 23 اولترا از یک باتری 5000 میلی آمپر ساعتی پشتیبانی می کند.

انتظار می رود گلکسی اس 23 اولترا دارای یک دوربین چهارگانه پشتی باشد که شامل سنسور اصلی 200 مگاپیکسلی، دوربین تله فوتو 10 مگاپیکسلی با پشتیبانی از زوم اپتیکال 10 برابر، دوربین تله فوتو 10 مگاپیکسلی با زوم اپتیکال 3 برابر و دوربین 12 مگاپیکسلی است. سنسور فوق عریض


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

برای آخرین اخبار و بررسی‌های فنی، Gadgets 360 را دنبال کنید توییتر، فیس بوک و اخبار گوگل. برای آخرین ویدیوها در مورد ابزارها و فناوری، در کانال YouTube ما مشترک شوید.

Lava Blaze 5G با دوربین عقب 50 مگاپیکسلی، باتری 5000 میلی آمپر ساعتی در هند عرضه شد: قیمت، مشخصات

ویدیوی برگزیده روز

LG G2: هنری، فناوری قدرتمند ال‌جی

منبع