Samsung Galaxy S23 Ultra Surfaces در سایت Benchmarking، Snapdragon 8 Gen 2 SoC SoC معرفی شده است

این لیست نشان می دهد که این گوشی به امتیاز تک هسته ای 1521 و امتیاز چند هسته ای 4689 دست یافته است. ارقام عملکرد مشابه لیست گلکسی اس 23 ادعایی به نظر می رسد که به ترتیب در تست های تک هسته ای و چند هسته ای امتیاز 1524 و 4597 را کسب کردند.

لیست Geekbench برای اسمارت‌فون ادعایی سامسونگ گلکسی اس 23 اولترا نشان می‌دهد که این گوشی هوشمند از چیپ‌ست با اسم رمز “kalama” بهره می‌برد که گمان می‌رود اسنپدراگون 8 نسل 2 SoC هنوز معرفی نشده از کوالکام باشد. این چیپست همچنین در لیست یکی دیگر از گوشی‌های هوشمند ادعایی سری گلکسی S23 با مدل SM-S911U مشاهده شد که توسط نشریه هلندی گلکسی کلاب در اوایل این هفته مشاهده شد.

لیستی برای Samsung Galaxy S23 Ultra در وب سایت بنچمارک Geekbench توسط My Smart Price مشاهده شد. بر اساس این نشریه، گوشی هوشمندی که بنچمارک شد، نوع آمریکایی سامسونگ گلکسی اس 23 اولترا است. گجت 360 توانست لیست گوشی را با شماره مدل SM-S918U تأیید کند.

با این حال، خوانندگان نمی توانند بنچمارک ها را با گوشی های قبلی سری گلکسی اس مقایسه کنند، زیرا سایت بنچمارک گوشی های گلکسی S22 را به دلیل کاهش عملکرد در اوایل سال جاری از فهرست حذف کرد.

یکی دیگر از راهنمایی‌کنندگان، Ice Universe (توئیتر: @UniverseIce) بعداً به برخی نادرستی‌ها در رندرها اشاره کرد که مربوط به ضخامت قاب‌های بالایی و پایینی گوشی هوشمند و همچنین برآمدگی سنسورهای دوربین عقب است. شایان ذکر است که سامسونگ هنوز به طور رسمی هیچ مشخصاتی از سری گلکسی اس 23 ادعایی، از جمله گلکسی اس 23 اولترا را فاش نکرده است.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

در همین حال، ورودی Geekbench گلکسی اس 23 اولترا را با 8 گیگابایت رم فهرست می‌کند و نشان می‌دهد که روی اندروید 13 به‌صورت خارج از جعبه اجرا می‌شود. سامسونگ اخیرا از آپدیت One UI 5 مبتنی بر اندروید 13 رونمایی کرده است و می توان انتظار داشت که گلکسی S23 با جدیدترین پوسته اندرویدی این شرکت عرضه شود.

Samsung Galaxy S23 Ultra اخیراً در رندرهای به روز شده توسط استیو اچ مک فلای (Twitter: @OnLeaks) به اشتراک گذاشته شده است. رندرهای جدید نشان می‌دهند که گوشی هوشمند از قاب فلزی نازک‌تری نسبت به نسل فعلی گلکسی اس 22 اولترا با لبه‌های گردتر برخوردار است.

سامسونگ گلکسی اس 23 اولترا در یک وب سایت بنچمارک مشاهده شده است که به علاقه مندان گوشی های هوشمند اشاره می کند که از جانشین ادعایی گلکسی اس 22 اولترا چه انتظاری دارند. گفته می‌شود این گوشی هوشمند با چیپست اسنپدراگون 8 نسل 2 که هنوز معرفی نشده عرضه می‌شود، و لیست این گوشی در وب‌سایت بنچمارک نشان می‌دهد که به 8 گیگابایت رم مجهز خواهد شد. لیست این گوشی هوشمند چند روز پس از مشاهده Samsung Galaxy S23 در همان وب سایت ظاهر شد.