Samsung Galaxy S8، Galaxy S8+ با بهبود عملکرد GPS به روز شد: جزئیات


سامسونگ گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس که در اوایل سال 2017 با استقبال زیادی عرضه شد، به روز رسانی نهایی خود را در ماه مه 2021 دریافت کردند. این شرکت اکنون به روز رسانی دیگری را برای هر دو گوشی هوشمند منتشر کرده است. طبق گزارشی، گزارش تغییرات سیستم عامل G95*FXXUCDVG4 می گوید “پایداری GPS بهبود یافته است” و همین. برای محاسبه حجم دانلود 420 مگابایتی کافی به نظر نمی رسد، اما اگر اصلاحات دیگری وجود داشته باشد، به اندازه کافی مهم نبود که بتوان به آن اشاره کرد.

طبق گزارش GSM Arena، به نظر می رسد هدف از این به روز رسانی رفع یک باگ مربوط به GPS باشد، زیرا این گوشی از اول آوریل 2021 بر روی اندروید 9 با وصله امنیتی باقی می ماند. با این حال، گوشی هایی که اکنون 5.5 سال از عمر آنها می گذرد، به خوبی خارج از پنجره به روز رسانی نرم افزار برنامه ریزی شده خود هستند.

به نظر می رسد رفع GPS همان چیزی است که برای گوشی های گلکسی J7 در آسیا ارسال شده است. J7 متعلق به سال 2015 است. همچنین، GSM Arena گزارش داد که ممکن است این تنها گوشی های قدیمی نباشند که به روز می شوند.

طبق گزارش گلکسی کلاب، چندین گوشی قدیمی دیگر از جمله گلکسی اس 6، گلکسی اس 7 و گلکسی اس 9 در شرف به روزرسانی هستند.

مانند سامسونگ گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس، هیچ یک از این تلفن های هوشمند در لیست رسمی گوشی های پشتیبانی شده قرار ندارند. قدیمی‌ترین گوشی سری S که هنوز به‌روزرسانی‌های منظم را دریافت می‌کند، گلکسی اس 10 از سال 2019 است که در یک برنامه سه ماهه است، در حالی که گلکسی اس 10 لایت هنوز در برنامه ماهانه است.

سامسونگ پشتیبانی از گوشی های پرچمدار خود را برای ارائه چهار به روز رسانی سیستم عامل اصلی و پنج سال وصله های امنیتی گسترش داده است، اما تعهد جدید این شرکت فقط گوشی هایی را که در سال 2021 یا پس از آن عرضه می شوند، پوشش می دهد. دستگاه های قدیمی تر، از جمله سری S10، و گوشی های Galaxy A و سری M بر اساس خط مشی به روز رسانی این شرکت، 4 سال به روز رسانی امنیتی دریافت می کند.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع