Samsung Galaxy Watch 6، Watch 6 Classic Renders گزینه های رنگی، حاشیه های چرخان را نشان می دهد

گفته می شود سامسونگ گلکسی واچ 6 دارای دو نسخه با اندازه های 40 میلی متری و 44 میلی متری است. در همین حال، گفته می شود که گلکسی واچ 6 کلاسیک در اندازه های 43 و 47 میلی متری عرضه می شود. آنها می توانند در گزینه های Wi-Fi و LTE در دسترس باشند. سامسونگ قرار است تراشه داخلی اگزینوس W930 خود را در سری گلکسی واچ 6 قرار دهد. نمایشگرهای مدل‌های جدید می‌توانند پوشش شیشه‌ای یاقوت کبود داشته باشند تا از خراش محافظت کنند. گفته می شود آنها دارای رتبه مقاومت در برابر آب 5ATM هستند.

انتظار می رود سامسونگ ماه آینده در رویداد Galaxy Unpacked خود در سئول کره، Galaxy Watch 6 Pro و Galaxy Watch 6 را در کنار گوشی های هوشمند تاشو جدید معرفی کند. پیش از این رویداد، رندرهای ادعایی از گلکسی واچ 6 و واچ 6 کلاسیک به صورت آنلاین به بیرون درز کرده است که چندین گزینه رنگی را نشان می دهد. گفته می شود گلکسی واچ 6 در اندازه های 40 میلی متری و 44 میلی متری موجود است. در همین حال، مدل Watch 6 Classic می تواند در اندازه های 43 و 47 میلی متری عرضه شود. آنها می توانند در مدل های Wi-Fi و LTE در دسترس باشند. سامسونگ ممکن است از لنز یاقوت کبود برای نمایشگر سری گلکسی واچ 6 محافظت کند.

نشریه آلمانی WinFuture.de رندرهای Galaxy Watch 6 و Watch 6 Classic را فاش کرده است. تصاویر گزینه‌های رنگ نقره‌ای، مشکی و کرم را برای Galaxy Watch 6 نشان می‌دهند. Galaxy Watch 6 Classic، در مقابل، تنها در دو رنگ مشکی و نقره‌ای دیده می‌شود.

گلکسی واچ 6 کلاسیک با قاب های چرخشی که شباهت زیادی به گلکسی واچ 4 کلاسیک دارد نشان داده شده است. قاب‌های چرخشی مکانیکی به کاربران اجازه می‌دهد تا در میان ویجت‌ها و برنامه‌ها حرکت کنند. این موضوع شایعات قبلی را تایید می کند.

انتظار می رود سامسونگ در پایان ماه جولای در جریان رویداد گلکسی آنپکد خود از سری گلکسی واچ 6 رونمایی کند. این رویداد که قرار است در سئول برگزار شود، همچنین شاهد معرفی گلکسی زد فولد 5 و گلکسی زد فلیپ 5 خواهد بود. همچنین انتظار می‌رود که گلکسی تب اس 9 در طول این رویداد رسمی شود.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع