Samsung Galaxy Z Fold 4 برای مخفی کردن دوربین زیر نمایشگر خود بهتر از نسل قبلی: گزارش

سامسونگ در روز چهارشنبه میزبان رویداد Galaxy Unpacked خواهد بود که احتمالاً نسل بعدی گوشی‌های هوشمند تاشو خود را معرفی خواهد کرد – گلکسی زد فولد 4 و گلکسی زد فلیپ 4. نزدیک به زمان عرضه ظاهری آن، شایعات متعددی در مورد مشخصات و طراحی این گوشی‌ها منتشر شده است. گوشی ها در اخبار مرتبط، گزارش اخیر ادعا می‌کند که گلکسی زد فولد 4 می‌تواند دارای یک دوربین بهبودیافته در زیر نمایشگر باشد که تشخیص آن حتی از آنچه در گلکسی زد فولد 3 دیده‌ایم سخت‌تر است.

ظاهراً صفحه بالای دوربین زیر نمایشگر به جای زیرپیکسل‌های جمعی مورد استفاده در گلکسی Z Fold 3 با زیرپیکسل‌های پراکنده پوشیده شده است. طبق گزارش‌ها، وضوح تصویر نیز تا 40 درصد افزایش یافته است. گفته می شود ناحیه نمایشگر بالای دوربین زیر نمایشگر دارای تراکم پیکسلی 132ppi است. در مقایسه، ناحیه دوربین زیر نمایشگر Galaxy Z Fold 3 دارای تراکم پیکسلی 94ppi بود. این ویژگی‌های فرضی می‌تواند باعث شود که دوربین زیر نمایشگر حتی کمتر دیده شود.

گزارش قبلی مشخصات دوربین گلکسی زد فولد 4 را روشن کرده است. گفته می شود دوربین پشتی سه گانه آن دارای سنسور اصلی 50 مگاپیکسلی به همراه سنسور فوق عریض 12 مگاپیکسلی و سنسور تله فوتو 12 مگاپیکسلی است. علاوه بر این، گفته می‌شود که سنسور تله فوتو به یک لنز زوم اپتیکال 3 برابری مجهز شده است.

اخیراً تصاویر زنده ادعایی از Galaxy Z Fold 4 به بیرون درز کرده است. این تصاویر تنظیمات دوربین سه گانه را در گوشه سمت چپ بالای پنل پشتی و همچنین دوربین سلفی زیر نمایشگر روی نمایشگر تاشو را به نمایش گذاشتند.


منبع

طبق گزارش Sammobile، مشاور سامسونگ Rydah به اشتراک گذاشت توییت (اکنون مسدود شده است) که برخی از مشخصات ادعایی دوربین زیر نمایشگر موجود در گلکسی زد فولد 4 آینده را نشان می‌دهد. گوشی هوشمند سامسونگ به فناوری ارتقا یافته‌ای مجهز است که ممکن است دوربین زیر نمایشگر را در مقایسه با گلکسی Z بهتر پنهان کند. 3 تا بزنید.