Samsung Knox Matrix معرفی شد، یک سیستم امنیتی مبتنی بر بلاک چین خصوصی

سامسونگ از راه اندازی یک سیستم بلاک چین خصوصی در تلاش برای افزایش امنیت دستگاه های هوشمند خود خبر داده است. نام این سیستم Knox Matrix است و به عنوان بهبود تنظیمات امنیتی فعلی سامسونگ ارائه می شود. راه حل Knox Matrix وظایف ورود به سیستم را برای همه دستگاه های خانگی سامسونگ در حین اتصال آنها به شبکه سازماندهی می کند. در همین حال، سیستم امنیتی همچنین از اطلاعات حساسی که از طریق سایر دستگاه های هوشمند در حال گردش هستند محافظت می کند.

سامسونگ، در چند وقت اخیر، آب های Web3 را با ابتکارات متعدد مرتبط با این بخش آزمایش کرده است.

از زمانی که سامسونگ گلکسی اس 10 را راه اندازی کرد، پشتیبانی از بیت کوین، اتریوم، توکن های ERC، Tron (TRX) و توکن های TRC را در کیف پول بلاک چین خود اضافه کرد.

Samsung Knox Matrix اعتبار ورود به سیستم را در بین تمام دستگاه های متصل به یک شبکه به اشتراک می گذارد و از دستگاه ها در برابر دسترسی غیرمجاز محافظت می کند.

در حال حاضر، این شرکت اطلاعات دقیقی در مورد وابستگی کار و بلاک چین این سیستم امنیتی فاش نکرده است.

این غول فناوری همچنین به کاربران Galaxy اجازه می دهد تا برنامه های غیرمتمرکز (dApps) را که از فناوری بلاک چین برای تأیید اعتبار مبادله دارایی های دیجیتال استفاده می کنند، کاوش کنند.

سامسونگ همچنین به سرعت به سمت تکمیل توسعه تراشه پردازش ریخته گری 3 نانومتری خود حرکت می کند که می تواند استخراج بیت کوین را تسهیل کند.

Samsung Knox Matrix به عنوان سیستم بلاک چین خصوصی خود کاربر عمل می کند، که در آن دستگاه های متصل شما امنیت را از طریق نظارت متقابل چند لایه افزایش می دهند. این غول کره جنوبی در بیانیه‌ای رسمی گفت، چه دستگاه‌های سامسونگ شما مبتنی بر اندروید، تایزن یا سایر سیستم‌عامل‌ها باشند، Samsung Knox Matrix می‌تواند یک SDK امنیتی یکپارچه ارائه کند.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

با Samsung Knox Matrix، ما تصور می کنیم که کاربران برای محافظت از خود نیازی به سازش در اتصال خود ندارند. Samsung Knox Matrix قرار است دستگاه‌های موجود در اکوسیستم کاربر را با آسیب‌پذیری‌های کمتری از طریق شیوه‌های امنیتی قوی و متنوع ارائه دهد.»

طبق گزارش‌های آگوست، سامسونگ همچنین در حال بررسی ایده راه‌اندازی یک صرافی تمام عیار رمزنگاری در کره جنوبی در سال آینده است.

با راه اندازی این سیستم امنیتی بلاک چین، سامسونگ سیستم های امنیتی را در همه دستگاه های خود یکسان خواهد کرد.