Sandbox Parent Animoca اولین صندوق متاورس با ارزش 2 میلیارد دلار را راه اندازی می کند


Animoca Brands، بدنه اصلی متاورس The Sandbox، آماده است تا عمیق‌تر در بخش دنیای مجازی فرو برود. شرکت بلاک چین مستقر در هنگ کنگ در حال برنامه ریزی برای رونمایی از یک صندوق بزرگ به ارزش 2 میلیارد دلار (تقریبا 16260 کرور روپیه) است که به تجارت متاورس اختصاص دارد. یکی از بنیانگذاران و رئیس اجرایی انیموکا، یات سیو، در مصاحبه اخیر ضمن صحبت در مورد برنامه های شرکت برای سال 2023، درباره ایده های این صندوق صحبت کرد. فناوری متاورس در زمان های اخیر سرمایه گذاری های زیادی را به دست آورده است.

استخر صندوق برای تسریع توسعه پروژه‌های فراگیر و ایجاد یک بازار واقعی و فعال در نظر گرفته شده است. در حال حاضر، انیموکا مبلغ هنگفتی را جمع آوری نکرده است.

طبق گزارش Nikkei Asia، Sui می‌داند که رکود مداوم بازار ارزهای دیجیتال ممکن است زمان ایده‌آلی برای جمع‌آوری بودجه سنگین نباشد، با این حال، او همچنان امیدوار است که بازارها به زودی دوباره به سلامت بازگردند.

سوئی می‌گوید: «هر روز افراد بیشتری به کریپتو می‌پیوندند، مخصوصاً در بازی‌ها».

پروژه بازی Metaverse Animoca، The Sandbox به دلیل ارائه زمین های مجازی به بازیکنان، که می توانند ملک خود را با NFT تزئین کنند و میزبان مهمانان و همچنین رویدادهای مجازی باشند، به شهرت رسید.

“هدف بلندمدت برای ما، و صادقانه بگویم برای خودم، ایجاد راهی است که همه ما از حقوق مالکیت دیجیتال برخوردار باشیم. من امیدوارم که این سناریویی را ایجاد کند که دارایی دیجیتال مانند دارایی فیزیکی در سیستم حقوقی به رسمیت شناخته شود. سویی افزود.

Animoca در تلاش است تا توسعه و فعالیت‌های مرتبط با متاورس را در بین پلتفرم‌های جداگانه قابل اجرا کند. برای دستیابی به این هدف، این شرکت در ژوئیه سال جاری یک سازمان غیرمتمرکز مستقل (DAO) به نام ائتلاف Open Metaverse for Web3 (OMA3) راه اندازی کرد.

گزارش های تحقیقاتی حاکی از آن است که فرصتی در بازار برای متاورس وجود دارد که طی دو سال آینده به 800 میلیارد دلار (تقریباً 5958700 کرور روپیه) برسد.

در پس‌زمینه این آینده امیدوارکننده، بخش metaverse در چندین بخش از جهان سرمایه‌گذاری کرده است.

به عنوان مثال، در ماه فوریه، وزارت علوم، فناوری اطلاعات و ارتباطات و برنامه‌ریزی آینده کره جنوبی 223.7 میلیارد KRW (تقریباً 1400 کرور روپیه) برای توسعه یک پروژه ملی متاورس اختصاص داد.

بعداً در ماه مارس، کوالکام، سازنده تراشه، سرمایه ای به مبلغ 100 میلیون دلار (تقریباً 760 کرور روپیه) به نام Snapdragon Metaverse Fund اختصاص داد، به این امید که توسعه فناوری واقعیت توسعه یافته را تسریع بخشد.

متاورس همچنین 30 میلیون دلار (تقریباً 240 کرور) بودجه از Invesco، یک غول مدیریت سرمایه گذاری که دفتر مرکزی آن در آتلانتا، ایالات متحده مستقر است، در آگوست سال جاری به دست آورد.


کریپتوکارنسی یک ارز دیجیتال غیرقانونی است، نه یک ارز قانونی و در معرض خطرات بازار است. اطلاعات ارائه شده در این مقاله به معنای توصیه مالی، مشاوره تجاری یا هر گونه توصیه یا توصیه دیگری نیست که توسط NDTV ارائه یا تأیید شده است. NDTV مسئولیتی در قبال ضرر و زیان ناشی از هر گونه سرمایه گذاری بر اساس توصیه ها، پیش بینی ها یا سایر اطلاعات موجود در مقاله ندارد.

پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع