Sennheiser Ambeo Soundbar Plus، Ambeo Sub در IFA 2022 راه اندازی شد: همه آنچه که باید بدانید

Sennheiser Ambeo Soundbar Plus و Ambeo Sub در IFA 2022 راه اندازی شده اند. نوار صوتی جدید بخشی از محدوده Ambeo است که در سال 2019 با نوار صوتی اصلی Ambeo راه اندازی شد. قابل ذکر است که Ambeo Soundbar Plus کوچکتر است و قیمت بسیار کمتری نسبت به ساندبار اصلی Ambeo دارد که برای تمایز بین این دو به Ambeo Soundbar Max تغییر نام داده است. Ambeo Sub یک ساب ووفر بی سیم اختیاری است که می تواند با محدوده نوار صوتی برای پانچ بیشتر در رده پایین استفاده شود.

Sennheiser Ambeo Soundbar Plus، قیمت و در دسترس بودن Ambeo Sub

قیمت Sennheiser Ambeo Soundbar Plus 1500 دلار (تقریباً 120000 روپیه) است در حالی که Ambeo Sub با قیمت 700 دلار (تقریباً 56000 روپیه) است. هر دو محصول قرار است از 22 سپتامبر در فروشگاه های سراسر بازارهای جهانی به فروش برسند. در حال حاضر اطلاعاتی در مورد زمان عرضه محصولات جدید در هند وجود ندارد.

همانطور که گفته شد، با وجود نام تجاری “Plus”، ساندبار جدید کوچکتر و قیمت پایین تر از ساندبار اصلی Ambeo است که در سال 2019 عرضه شد. ساندبار قدیمی و بزرگتر به نام Ambeo Soundbar Max تغییر نام داده است و اکنون دارای قیمت کاهش یافته است. 2000 دلار از 2500 دلار کاهش یافته است. در هند، Ambeo Soundbar Max با قیمت روپیه در دسترس است. 1,99,990.

همچنین Wi-Fi دو بانده، اتصال بلوتوث 5 و پشتیبانی از فرمت های صوتی Dolby Atmos و DTS:X وجود دارد. ویژگی‌های سفارشی‌سازی و بهینه‌سازی نوار صوتی را می‌توان در برنامه Sennheiser Smart Control مشاهده کرد. Apple AirPlay 2، Chromecast داخلی، و Spotify Connect نیز در Sennheiser Ambeo Soundbar Plus پشتیبانی می‌شوند.

Sennheiser Ambeo Soundbar Plus از نظر اندازه کوچکتر از Ambeo Soundbar Max است و دارای یک راه اندازی 7.1.4 کانالی است که به طور کامل در خود بلندگوی تک نوار قرار دارد. کل صدای خروجی سیستم 400 وات است و گزینه های اتصال شامل HDMI eARC، HDMI pass through، Optical Audio (S/PDIF) و Stereo RCA است.

Ambeo Sub یک ساب ووفر بی سیم است که برای استفاده با Ambeo Plus ساخته شده است، اما به عنوان یک ارتقاء اختیاری اگر به دنبال حمله و ضربه زدن بیشتر به پایین هستید. این ساب ووفر دارای خروجی صدای نامی 350 وات است و همچنین با برنامه Sennheiser Smart Control کار می کند که عملکردهای سفارشی سازی را ارائه می دهد.
منبع

مشخصات و ویژگی های Sennheiser Ambeo Soundbar Plus، Ambeo Sub