Sennheiser Conversation Clear Plus اعلام شد، به کاهش نویز و افزایش صدا کمک می کند

جدیدترین‌های نمایشگاه Consumer Electronics را در Gadgets 360 در مرکز CES 2023 ما مشاهده کنید.منبع

این دستگاه دارای یک برنامه همراه نیز به نام Conversation Clear Plus است که به کاربران امکان می دهد عملکرد صوتی دستگاه پوشیدنی را مطابق با اولویت های خود سفارشی کنند. برای بالاترین کارایی هنگام پخش صدا، سه “سناریو” گوش دادن اختصاصی وجود دارد که عبارتند از Relax (برای شخصی‌سازی میزان نویز پس‌زمینه برای مسدود کردن)، ارتباط و گزینه‌های جریان.

حذف نویز فعال نیز در هدفون های Sennheiser Conversation Clear Plus موجود است و به جلوگیری از نویزها و افزایش وضوح و درک مکالمات کمک می کند. با حالت Ambient Awareness، کاربر همچنین می تواند میزان نویز پس زمینه را که می خواهد بشنود مشخص کند.

یکی از وعده های بزرگ سمعک های بدون نسخه، کاهش قابل توجه هزینه ها بود. به طور معمول، یک مجموعه با اتصالات شنوایی شناس چندین هزار دلار قیمت دارد. Sennheiser Conversation Clear Plus 849.99 دلار (تقریبا 70100 روپیه) قیمت دارد و پیش‌سفارش‌ها از 5 ژانویه آغاز می‌شود و فروش عمومی دستگاه در 20 ژانویه آغاز می‌شود.

مشخصات، ویژگی های Sennheiser Conversation Clear Plus

Sennheiser روز پنجشنبه از ایربادهای Conversation Clear Plus رونمایی کرد. اینها سمعک نیستند، بلکه ابزارهای پوشیدنی هستند که به افراد در درک مکالمات اطرافشان کمک می کنند. Conversation Clear Plus شبیه هدفون‌های بی‌سیم واقعی به نظر می‌رسد، با فناوری پیشرفته بهبود گفتار که Sennheiser ادعا می‌کند «استاندارد جدیدی برای پوشیدنی‌های مصرف‌کننده تقویت‌شده گفتار» در رستوران‌های شلوغ یا خیابان‌های شلوغ تعیین می‌کند. اگرچه Sennheiser از نظر فنی در CES حضور ندارد، اما محصولاتی را در ارتباط با نمایشگاه تجاری لوازم الکترونیکی مصرفی عرضه می کند که جدیدترین آنها یک هدست بی سیم واقعی است که به بهبود وضوح مکالمات کمک می کند.

قیمت مکالمه Sennheiser Clear Plus

از آگوست 2022، FDA چارچوبی را برای دسته جدیدی از سمعک‌ها ایجاد کرده است که نیازی به معاینه پزشکی، نسخه یا نصب شنوایی‌شناس ندارند. تراشه Sonova در قلب دستگاه Conversation Clear Plus قرار دارد. Sonova شرکت مادر برخی از شناخته شده ترین برندهای صنعت از جمله Phonak و Unitron است و اخیراً بخش صوتی مصرف کننده Sennheiser را خریداری کرده است.

هدفون سنهایزر مکالمه Clear Plus هدفون Sennheiser Conversation Clear Plus

هدفون Sennheiser Conversation Clear Plus
اعتبار عکس: Sennheiser

هدفون‌های Conversation Clear Plus ادعا نمی‌کنند که یک سمعک هستند و به نظر می‌رسد یک جفت هدفون بی‌سیم واقعی هستند که هرگونه انگ یا ارتباط با سمعک‌های معمولی را از بین می‌برند. بلوتوث نسخه 4.2 پشتیبانی می شود و برای تاکید بر اینکه اینها سمعک نیستند، هیچ پشتیبانی از فناوری پخش جریان Auracast به عنوان بخشی از آخرین استاندارد بلوتوث وجود ندارد.

هدفون های Conversation Clear Plus دیالوگ ها و تماس ها را با ویژگی تشخیص صحنه خودکار Sennheiser بهبود می بخشد، که سطح نویز محیط را تجزیه و تحلیل می کند و “سطح تقویت گفتار را با محیط اطراف خود مطابقت می دهد.”

عمر باتری هدفون های Sennheiser Conversation Clear Plus 9 ساعت است و قاب شارژ 27 ساعت دیگر اضافه می کند. برای اطمینان از بهترین تناسب، هدفون دارای انواع آداپتورهای گوش (یا نوک گوش) و پره های گوش است.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.