Shark Tank India فصل 2: ​​چگونه تماشا کنیم؟

جدیدترین‌های نمایشگاه Consumer Electronics را در Gadgets 360 در مرکز CES 2023 ما مشاهده کنید.منبع

دوره دوم کوسه تانک هند امشب، 2 ژانویه، ساعت 22 IST آغاز می‌شود و قسمت‌های جدید در روزهای هفته – یعنی از دوشنبه تا جمعه – پخش می‌شوند. در حال حاضر، هیچ خبری در مورد تعداد اپیزودها وجود ندارد، اما با توجه به طول فصل 1 – 35 قسمت – می‌توانیم انتظار زمان اجرا را در جایی در میدان مسابقه داشته باشیم.

Shark Tank India برای دور دوم بازمی گردد و به عنوان صحنه ای بزرگ برای کارآفرینان جاه طلب است تا ایده های تجاری خود را به نمایش بگذارند و رویاهای خود را تقویت کنند. سریال واقعیت آمریکایی – که به خودی خود اقتباسی منطقه‌ای از نمایش اصلی دراگونز دن است – به شکستن این مفهوم کمک کرد که استارت‌آپ‌ها عمدتاً مختص دانش‌آموزان هستند و مجریانی را در تمام گروه‌های سنی که مفاهیم آنها توسط تیمی از سرمایه‌گذاران بالقوه مورد قضاوت قرار می‌گرفتند. ، “کوسه” نامیده می شود. هند اولین نسخه خود را در دسامبر سال گذشته دریافت کرد – و در حالی که همه مجریان چک هنگفت را دریافت نکردند، مطمئناً با ایده‌ها و راهنمایی‌های بهتری برای شرکت خود ترک کردند.

درست بعد از فصل هفتم MasterChef India پخش می‌شود، که آن هم امشب، یک ساعت قبل، ساعت 9 شب پخش می‌شود. محل 10 شب قبلاً متعلق به فصل 14 Kaun Banega Crorepati به رهبری آمیتاب باچان بود.

چگونه فصل دوم Shark Tank India را تماشا کنیم؟

در تلویزیون، فصل دوم Shark Tank India در زمان ذکر شده در کانال تلویزیونی سرگرمی سونی پخش خواهد شد.

میزبان و داوران فصل دوم Shark Tank India

این سریال واقعیت ماه گذشته برای فصل دوم تمدید شد و یک کوسه جدید را به ترکیب معرفی کرد – آمیت جین، که در سال 2008 سرمایه‌گذاری جستجوی ماشین، CarDekho را بنیانگذار کرد.

بازیگران باقیمانده دارای چهره‌های مشابه دفعه قبل هستند: امان گوپتا (مؤسس و مدیر ارشد اجرایی، boAT، آنوپام میتال (موسس و مدیر عامل، Shaadi.com)، نامیتا تاپار (مدیر اجرایی، داروسازی Emcure)، پیوش بانسال (موسس و مدیر عامل، لنزکارت و وینتا سینگ (مؤسس و مدیر عامل شرکت Sugar Cosmetics).


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

با فصل دوم در نزدیکی، در اینجا همه چیزهایی است که باید در مورد فصل دوم Shark Tank India بدانید:

فصل دوم Shark Tank India چه زمانی شروع می شود؟

فصل دوم Shark Tank India در سرویس‌های تلویزیون سونی، هم در پخش آنلاین و هم در قالب تلویزیون استاندارد پخش می‌شود. در سمت OTT، می‌توانید از طریق برنامه یا وب‌سایت SonyLIV، که اشتراک ممتاز را به عنوان الزامی ذکر نمی‌کند، به همه چیزهای درام پی ببرید. بنابراین، تنها کاری که باید انجام دهید این است که وارد شوید.

Rannvijay Singha که مجری فصل اول سریال Shark Tank India بود جای خود را به استندآپ کمدین Rahul Dua داد. علاوه بر این، دو نفر از داوران سال گذشته – اشنیر گروور (بنیانگذار، بهارات پی) و غزل آلاغ (هم بنیانگذار، Mamaearth) نیز برنمی گردند.