Shemaroo، Near Foundation برای راه اندازی سلول نوآوری Web3، کاوش کاربردهای بلاک چین برای صنعت رسانه هند

Shemaroo به عنوان بخشی از قرارداد خود، یک سلول نوآوری Web3 را راه اندازی خواهد کرد که توسط زیرساخت های Near blockchain و قابلیت های قرارداد هوشمند پشتیبانی می شود.

مرکز Near Foundation که در فوریه 2021 تأسیس شد، در زوگ، سوئیس قرار دارد. این سازمان غیردولتی و غیرانتفاعی بر تأمین مالی، توسعه اکوسیستم و همچنین حاکمیت اصلی زنجیره بلوکی Near نظارت دارد.

برای Near Foundation، این مشارکت از ماموت‌های محتوایی مانند Amazon Prime Video، Netflix، و YouTube در میان دیگران، که قبلاً در برخی یا سایر شراکت‌ها با Shemaroo هستند، در معرض دید قرار می‌گیرد.

شمارو اینترتینمنت که در میان شناخته شده‌ترین برندهای رسانه‌ای هند به حساب می‌آید، علاقه‌مند به بررسی راه‌هایی است که صنعت بلاک چین می‌تواند بخش بزرگ و متنوع رسانه و سرگرمی هند را مدرن کند. در همین راستا، شرکت مستقر در بمبئی در روز سه‌شنبه، 2 مه، همکاری خود را با Near Foundation، که مدیریت بلاک چین سازگار با محیط زیست Near را بر عهده دارد، اعلام کرد. هدف از این مشارکت، ایجاد تغییرناپذیری، شفافیت و همچنین تمرکززدایی در سرگرمی‌های هند است. و حوزه رسانه فناوری بلاک چین هم دولت هند و هم بازیگران صنعت را در مورد موارد استفاده بالقوه آن شگفت زده کرده است.

در واقع، سال گذشته شمارو یک تجربه سینمایی متاورس را در دسنترالند راه اندازی کرد.


Vivo X90 Pro بالاخره در هند معرفی شد، اما آیا گوشی هوشمند پرچمدار این شرکت برای سال 2023 نسبت به نسل قبلی خود به ارتقای کافی مجهز شده است؟ ما در مورد این و موارد بیشتر در Orbital، پادکست Gadgets 360 بحث می کنیم. Orbital در Spotify، Gaana، JioSaavn، Google Podcasts، Apple Podcasts، Amazon Music و هر جایی که پادکست های خود را دریافت می کنید در دسترس است.
پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

ما معتقدیم که فناوری بلاک چین پتانسیل باز کردن امکانات جدید و ایجاد جریان‌های درآمدی جدید برای صنعت را دارد. هیرن گادا، مدیرعامل شمارو، در بیانیه ای آماده شده گفت: با نزدیک شدن به تبدیل شدن به یک سیستم عامل بلاک چین (BOS)، استفاده از Web3 سریعتر و کاهش زمان برای بازاریابی پروژه ها برای ما بسیار آسان می شود.

در فوریه امسال، این برند سرگرمی با Polygon برای راه‌اندازی بازار NFT به نام Virtasy.io همکاری کرد. این پلتفرم با مضمون بالیوود خواهد بود و طرفداران را با هنرمندان، بازیگران و همچنین فیلم های مورد علاقه خود ارتباط می دهد.

ما از شراکت با Shemaroo Entertainment برای کشف پتانسیل فناوری بلاک چین در صنعت رسانه و سرگرمی هیجان زده هستیم. ماریکه فلامنت، مدیر عامل بنیاد Near، گفت: شرکای این شرکت برای توزیع محتوا، تقریباً در معرض دید گسترده مخاطبان قرار می‌دهند.

با این حال، این اولین بار نیست که Shemaroo در فضای Web3 در هند دست و پا می زند.

توزیع محتوا، مشارکت مخاطب، مدیریت حقوق، و مقرون به صرفه‌تر کردن مصرف محتوا از جمله زوایای برتری هستند که Shemaroo به دنبال راه‌حل‌های بلاک چین است.