Snapchat به کاربران اجازه می دهد با Linktree Partnership پیوندهایی به دیگر پلتفرم های اجتماعی اضافه کنند: جزئیات

اسنپ ​​چت در حال بررسی راه هایی است تا کاربران خود را مستقیماً از داخل برنامه خود دید بیشتری داشته باشند. اپلیکیشن پیام رسان عکس اکنون قابلیتی را ارائه می کند که به کاربرانش اجازه می دهد چندین لینک را در پروفایل اسنپ چت خود نشان دهند. این پیوندها می تواند مربوط به کار آنها باشد یا آدرس پروفایل آنها در سایر برنامه ها. اسنپ ​​چت برای تسهیل این ویژگی با Linktree شریک شده است. این توسعه در زمانی انجام می شود که اسنپ چت از یک کاربر مذهبی در نقاط مختلف جهان از جمله هند برخوردار است.

با Linktree، افراد می توانند چندین لینک مرتبط با هویت خود را جمع آوری کنند و در یک صفحه کار کنند. بعداً آنها می توانند آدرس Linktree خود را در پروفایل رسانه های اجتماعی خود اضافه کنند.

اسنپ ​​چت از طریق تمام فرصت هایی که برای کسب درآمد به سازندگان ارائه می دهد، به پلتفرم سطح بعدی برای ایجاد یک تجارت تبدیل شده است و در عین حال مخاطبان را افزایش می دهد :nail_care:

اطلاعیه رسمی در مورد این ویژگی آینده توسط Linktree در توییتر به اشتراک گذاشته شد.

اسنپ ​​چت برای اولین بار در ماه آوریل علاقه خود را به این ویژگی ابراز کرده بود.

با رونق اقتصاد خالق، پلتفرم‌های شبکه‌های اجتماعی در تلاش هستند تا حداکثر مزیت ممکن را ببرند. برای انجام این کار، پلتفرم‌ها گزینه‌های سازگار با سازندگان را به کاربران خود ارائه می‌دهند.

اگر استفاده نمی کنید @Snapchat هنوز چیکار میکنی؟؟

علاوه بر این، این پلتفرم همچنین سه ماه خدمات پریمیوم را به کاربران اسنپ چت ارائه کرده است که به آنها امکان می دهد شناسه ایمیل، جمع آوری شماره تلفن و حتی NFT را در پروفایل Linktree خود قرار دهند.

به عنوان بخشی از این همکاری، Linktree قول داده است که به کاربران اسنپ چت دید بیشتری را در پلتفرم خود ارائه دهد.

و با توجه به اینکه Linktree پلتفرم انحصاری لینک در بیو است… pic.twitter.com/qewO2ytDaI

– Linktree (@Linktree_) 10 جولای 2023

در ماه آوریل، اینستاگرام نیز ویژگی مشابهی را ارائه کرد تا به کاربران اجازه دهد آثار خود را که در پلتفرم های شبکه های مختلف پست شده اند به نمایش بگذارند.

در ماه آوریل، اپلیکیشن پیام‌رسان عکس نیز یک ویژگی ربات تعاملی را ارائه کرد که توسط هوش مصنوعی (AI) پشتیبانی می‌شود.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

منبع

Linktree در توییتی گفت: “و با توجه به اینکه Linktree پلتفرم لینک در بیو انحصاری برای پروفایل های عمومی اسنپ چت است، هرگز آسان تر نیست که دنبال کنندگان خود را به کانال های دیگری که در آن هستید وارد کنید.”