SoundHound دستیار صوتی Chat AI را با دسترسی به ChatGPT در اندروید و iOS راه اندازی کرد

کاربرانی که مایل به استفاده از برنامه هستند، می توانند این کار را با اشتراک در یک برنامه هفتگی یا سالانه انجام دهند. همانطور که قبلا ذکر شد، برنامه SoundHound Chat AI برای اندروید و iOS در دسترس است.

SoundHound با اعلام این خبر از طریق یک پست اتاق خبر در وب‌سایت رسمی خود، گفت که هوش مصنوعی Generative با قابلیت صوتی و قدرت یک دستیار صوتی را برای معرفی SoundHound Chat AI گرد هم می‌آورد که به مصرف‌کنندگان و کسب‌وکارها اجازه می‌دهد هوش مصنوعی خود را بسازند. دستیارهای صوتی قدرتمند

این شرکت ادعا می‌کند که این پلتفرم به کاربران اجازه می‌دهد تا درخواست‌های خود را به سریع‌ترین و کارآمدترین راه ارسال کنند، یعنی از طریق صحبت کردن. پاسخ ها نیز در قالب متن و/یا صوتی به اشتراک گذاشته می شوند. SoundHound ادعا می‌کند که پلتفرم SoundHound Chat AI با استفاده از فناوری اختصاصی که مناسب‌ترین پاسخ را از مرتبط‌ترین دامنه انتخاب می‌کند، با استفاده از ChatGPT و سؤالات بلادرنگ درباره آب‌وهوا، ورزش، سهام و وضعیت پرواز، تعداد درخواست‌های ناشناخته را کاهش می‌دهد. در میان دیگران.

دستیار صوتی هوشمند مجهز به هوش مصنوعی مانند SoundHound Chat AI در داستان های علمی تخیلی محبوب بوده است، با فیلم هایی مانند “Her” که به تصویر می کشد که چنین فناوری چه صدا و چه حسی دارد. کیوان مهاجر، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران SoundHound، در پست اتاق خبر گفت: «هوش مصنوعی SoundHound Chat مرحله جدیدی از هوش مصنوعی محاوره‌ای را آغاز می‌کند که قبلاً فقط در داستان‌های علمی تخیلی وجود داشت.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

فناوری اختصاصی SoundHound AI Chat CaiLAN (زبان هوش مصنوعی محاوره ای) نامیده می شود و فناوری یادگیری ماشینی آن نیز CaiNet (شبکه هوش مصنوعی محاوره ای) نامیده می شود. CaiLAN با استفاده از مهندسی نرم افزار و شبکه ای از بیش از 100 دامنه، دامنه های دانش را در مورد موضوعاتی مانند آب و هوا، رستوران ها، ترافیک و جستجوی محلی ایجاد می کند. در همین حال، CaiNet مدل‌های داخلی و خارجی SoundHound مانند GPT OpenAI را در میان سایر موارد متصل می‌کند، پست اتاق خبر رسمی اضافه شد. سپس CaiLAN به طور هوشمندانه بهترین نتایج را برای ارائه به کاربر تعیین می کند.

SoundHound که بیشتر به خاطر سرویس نرم افزاری تشخیص موسیقی خود شناخته شده است، اعلام کرده است که ChatGPT را به برنامه های Chat AI iOS و Android خود می آورد. این شرکت ادعا می کند که این ادغام به کاربران کمک می کند تا با انتخاب پاسخ مناسب از طریق پردازش هوشمند، از آنچه شرکت توهمات هوش مصنوعی می نامد اجتناب کنند. کسب‌وکارها می‌توانند به این پلتفرم دسترسی داشته باشند و دستیارهای صوتی نسل بعدی مجهز به هوش مصنوعی بسازند. برنامه SoundHound Chat AI برای دانلود در فروشگاه Google Play Android و در فروشگاه App iOS نیز در دسترس است.