Spider-Man: Across the Spider-Verse با شش سبک هنری متمایز تایید شد

در حالی که فیلم اصلی 2018 سبک‌های طراحی شخصیت‌های مختلفی را برای افراد عنکبوتی از جهان‌های مختلف نشان می‌داد، همانطور که اکنون در آن دنیاها کاوش می‌کنیم، کل قاب دارای سبکی منحصربه‌فرد است که از نسخه‌های کتاب کمیک مربوطه آنها مشتق شده است. میلر در توضیح داد: «دو موردی که در تیزر تریلر دیده‌اید، همان‌هایی بودند که Earth-50101 نامیده می‌شود، که ما آن را «Mumbattan» می‌نامیم – که بر اساس یک نگاه کمیک بوکی هندی است – و Nueva York از دنیای Spider-Man 2099. مصاحبه. این بر اساس تصاویری به سبک سید مید است که آینده ممکن است چگونه باشد.”

Spider-Man: Across the Spider-Verse یک شرور مرموز به نام The Spot را معرفی می کند که جیسون شوارتزمن (The French Dispatch) صداپیشگی او را بر عهده خواهد داشت. بدن آنتاگونیست به عنوان یکی از «عمیق‌ترین بریدگی‌ها» در کانون مرد عنکبوتی، پوشیده از پورتال‌های بین‌بعدی است که می‌تواند او را به چندین گونه از زمین بفرستد. این فیلم شاهد بازگشت شامیک موره برای صداپیشگی مایلز مورالس، در کنار اعضای جدید دانیل کالویا در نقش اسپایدر پانک، اسکار آیزاک است.شوالیه ماهو عیسی رائه (پرندگان عشق).

Spider-Man: Across the Spider-Verse دارای شش سبک هنری اصلی خواهد بود. فیل لرد و کریستوفر میلر، تهیه‌کننده‌ها در گفتگو با Empire اظهار داشتند که دنباله ماجراجویی مایلز مورالز برنده اسکار بسیار جاه‌طلبانه‌تر خواهد بود و تلاش می‌کند با هر محیط جدید، تماشاگران را شگفت‌زده کند. اولین فیلم، Spider-Man: Into the Spider-Verse، زبان بصری منحصر به فردی داشت که با نرخ فریم و بافت بازی می کرد. آلبرتو میلگو (Alberto Mielgo) – که بیشتر برای Jibaro از Love, Death & Robots شناخته می شود – قبل از اینکه سونی به خاطر اختلافات خلاقانه او را رها کند، رهبری آن را بر عهده داشت. تهیه‌کنندگان بازگشته «این ابزارها را به کار خواهند گرفت» و درس‌های آموخته‌شده در بازی The Mitchells Vs The Machines را برای گسترش دامنه بازی Spider-Man: Across the Spider-Verse به دست خواهند آورد.

فیلم اول یک سبک انیمیشن داشت که بر فیلم غالب بود. لرد به Empire گفت این فیلم شش تایی دارد. “[The goal] این است که هر بار که وارد یک محیط جدید می شوید، شما را شگفت زده کنم، و همچنین مطمئن شوید که سبک فیلم داستان را منعکس می کند، و تصاویر بر خلاف برخی پروژه های هنری با سر تخم مرغ، بر اساس احساسات هدایت می شوند. اتفاقاً همینطور است!» تصویر جدیدی از Spider-Man: Across the Spider-Verse نیز منتشر شده است که نمایی نزدیک از زن عنکبوتی/ گوئن استیسی (هیلی استاینفلد) از بعد زمین 65 را به نمایش می گذارد که در فیلم از آن دیدن خواهیم کرد. میلر یکی از تهیه کنندگان این فیلم افزود: «و این یک سبک شستشوی آبرنگ بود که یادآور جلد کتاب های کمیک او است.

سونی پیکچرز در ابتدا دنباله دو قسمتی را با عنوان Spider-Man: Across the Spider-Verse (قسمت اول) و Spider-Man: Across the Spider-Verse (قسمت دوم) عنوان کرد. نام دوم اوایل امسال به Spider-Man: Beyond the Spider-Verse تغییر نام داد که قرار بود در سال 2024 منتشر شود. در آن زمان، لرد و میلر، تهیه‌کننده‌های مشترک، تأیید کردند که دنباله فیلم اول را با نمایش بیش از 240 شخصیت در شش جهان گسترش می‌دهد. این تغییرات سبک هنری فوق الذکر را توضیح می دهد.

Spider-Man: Across the Spider-Verse قرار است در تاریخ ۲ ژوئن ۲۰۲۳ در سینماهای سراسر جهان اکران شود. در هند، این انیمیشن به زبان های انگلیسی، هندی، تامیل و تلوگو اکران خواهد شد.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع