Spotify برای شناسایی محتوای مضر در پلتفرم، شرکت Kinzen را با مدیریت محتوا خریداری کرد.

Kinzen هشدارهای اولیه در مورد مشکلات در بازارهای مختلف ارائه می دهد و به Spotify کمک می کند تا به طور مؤثرتری محتوا را به زبان های بیشتری تعدیل کند.

سارا هویل، رئیس اعتماد و ایمنی Spotify گفت: “Kinzen ترکیبی از ابزارها و تخصص را ارائه می دهد تا به ما کمک کند محتوای موجود در پلتفرم خود و روندهای سوء استفاده در حال ظهور را بهتر درک کنیم.”

© تامسون رویترز 2022

سرویس پخش صوتی Spotify Technology روز چهارشنبه اعلام کرد Kinzen را خریداری کرده است، شرکتی که به آن کمک کرده تا محتوای مضر را در این پلتفرم شناسایی کند.

شرایط معامله فاش نشد.

در اوایل سال جاری، Spotify گفت که در نحوه تعیین محتوای قابل قبول و غیرقابل قبول شفاف تر خواهد بود. قوانین پلتفرم خود را برای اولین بار در ژانویه منتشر کرد. در ژوئن، شورای مشورتی ایمنی را برای ارائه اطلاعات در مورد محتوای مضر تشکیل داد.

این شرکت مستقر در دوبلین از سال 2020 با Spotify کار می کند و در ابتدا بر یکپارچگی محتوای مربوط به انتخابات در سراسر جهان تمرکز کرده است. از آن زمان تا کنون، وظایف کینزن گسترش یافته و شامل هدف قرار دادن اطلاعات نادرست، اطلاعات نادرست و سخنان نفرت انگیز شده است.

این شرکت مستقر در سوئد در یک پست وبلاگی اعلام کرد که کاربران می توانند کتاب های صوتی را در برنامه Spotify کشف کنند و برای خرید آنها در وب سایت شرکت هدایت می شوند. پس از خرید، کتاب صوتی از کتابخانه کاربر در دسترس باقی خواهد ماند.

در خبری دیگر، Spotify اخیراً از راه اندازی سرویس جدید کتاب های صوتی در ایالات متحده خبر داده است. بر اساس ابتکار جدید، سرویس استریم بیش از 300000 عنوان را ارائه خواهد کرد. کاربران در ایالات متحده اکنون می توانند کتاب های صوتی را به عنوان یک بخش جداگانه در Spotify در کنار موسیقی و پادکست ها در کتابخانه خود، در جستجو و در توصیه های انتخاب شده خود در صفحه اصلی Spotify پیدا کنند.


امروزه خرید یک گوشی هوشمند 5G مقرون به صرفه معمولاً به این معنی است که در نهایت “مالیات 5G” پرداخت می کنید. این برای کسانی که به دنبال دسترسی به شبکه های 5G به محض راه اندازی هستند چه معنایی دارد؟ در قسمت این هفته بدانید. Orbital در Spotify، Gaana، JioSaavn، Google Podcasts، Apple Podcasts، Amazon Music و هر جایی که پادکست های خود را دریافت می کنید در دسترس است.
پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

این خرید بخشی از تلاش‌های Spotify برای مقابله با محتوای مضر سرویس خود پس از واکنش شدید اوایل سال جاری به دلیل “تجربه جو روگان” است که در آن پادکستر به انتشار اطلاعات نادرست درباره COVID-19 متهم شد.