STAN NFT ها را با همکاری بیش از 50 سازنده بازی هندی و ورزشکاران ورزش الکترونیکی عرضه می کند.

این NFTها برای خرید از طریق برنامه تلفن همراه STAN در دسترس خواهند بود و همچنین با قابلیت برداشت، فروش یا معامله در بازارهای NFT مانند OpenSea ارائه خواهند شد.

Nauman Mulla، یکی از بنیانگذاران و COO، “ایده و هدف پشت این کار این است که کاربران – از جمله کاربران غیر رمزنگاری – را قادر به استفاده از اقتصاد در حال رشد بازی NFT کنند، در حالی که آنها را با سازندگان ورزش های الکترونیکی مورد علاقه خود درگیر کند.” STAN در یک بیانیه مطبوعاتی گفت.

در ماه مه، STAN توانسته بود در یک دور سرمایه گذاری، سرمایه ای معادل 2.5 میلیون دلار (تقریباً 20 کرور روپیه) به دست آورد. سرمایه گذاران ابر فرشته مانند Aadil Mamujee از OpenSea و Nakul Gupta از Coinbase در آن زمان در این دور اولیه شرکت کرده بودند.

دارندگان NFT همچنین می‌توانند شانس اجرای مسابقات زنده با سازندگان و ورزشکاران الکترونیکی را داشته باشند.

داده‌های ردیاب بازار DappRadar نشان داد که فروش NFT در سال 2021 به 25 میلیارد دلار (تقریباً 184700 کرور) رسید، زیرا دارایی‌های رمزنگاری سوداگرانه محبوبیت زیادی پیدا کرد.

این شرکت بلاک چین هندی به‌عنوان بخشی از برنامه‌های آینده خود به دنبال ایجاد مشارکت در عرصه‌های esports و Web3 است.

خریداران STAN NFT به دارندگان این امکان را می‌دهند که به پیام‌های تبلیغاتی اینستاگرام، برنامه‌های گفتگو، ملاقات‌ها و همچنین پیام‌های شخصی‌شده ورزشکاران یا سازندگان دسترسی داشته باشند.

در حدود ماه گذشته، این شرکت همچنین فهرست انتظار NFT درون برنامه ای را برای کاربران خود راه اندازی کرده بود، با هدف اصلی ارائه فرصتی زودهنگام به کاربران خود برای داشتن NFT های خود، حتی قبل از راه اندازی آن ها.

شرکت STAN در بیانیه‌ای گفت: با این مجموعه‌های دیجیتال، STAN انتظار دارد تعاملات خود را با جامعه جدید وب 3 هند افزایش دهد.

مجموعاً 260 میلیون دلار (تقریباً 2100 کرور) توسط برندهای لوکس سطح بالا از جمله نایک، گوچی، دولچه و گابانا با فروش قطعات NFT خود به فروش رسیده است.

STAN، شرکت Web3 مستقر در بنگلور در روز دوشنبه، 10 اکتبر، عرضه سری رسمی NFT و مجموعه های دیجیتال محدود (LDC) خود را اعلام کرد. بخش کلکسیون‌های مجازی این نسخه توسط بیش از 50 سازنده بازی و ورزشکار «سرشناس» مانند Jonathan، GHATAK، Total Gaming، Lokesh Gamer و AS Gaming طراحی شده است. در مجموع بیش از 10000 NFT و بیش از 2000 LDC انحصاری قرار است طی دو ماه آینده راه اندازی شوند.


کریپتوکارنسی یک ارز دیجیتال غیرقانونی است، نه یک ارز قانونی و در معرض خطرات بازار است. اطلاعات ارائه شده در این مقاله به معنای توصیه مالی، مشاوره تجاری یا هر نوع توصیه یا توصیه دیگری نیست که توسط NDTV ارائه یا تأیید شده است. NDTV مسئولیتی در قبال ضرر و زیان ناشی از سرمایه گذاری بر اساس توصیه ها، پیش بینی ها یا سایر اطلاعات موجود در مقاله ندارد.

پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع