Super Mario Bros. Wonder در نینتندو دایرکت رونمایی شد، دارای Power-Up جدید Elephant

نینتندو به تازگی بازی بزرگ بعدی Super Mario خود را در رویداد Direct Showcase خود که اواخر چهارشنبه برگزار شد رونمایی کرد. این بازی که Super Mario Bros. Wonder نام دارد، یک بازی اسکرول جانبی دوبعدی است که مجموعه‌ای از مکانیک‌های جدید را برای پلتفرمر محبوب به ارمغان می‌آورد. این اولین بازی کاملاً جدید ماریو با اسکرول جانبی از نینتندو در 10 سال گذشته است و دارای چند نفره محلی و افکت های تریپی است که دنیای اطراف شما را تغییر می دهد. Super Mario Bros. Wonder در 20 اکتبر به طور انحصاری بر روی Nintendo Switch عرضه می شود.

به نظر می‌رسد که هدف Super Mario Bros. Wonder جمع‌آوری دانه‌های شگفت‌انگیز است – تعداد انتخاب شده‌ای که در اطراف نقشه‌های مختلف آن با سطوح دشواری متفاوت پراکنده شده‌اند. با این حال، بازی شما را محدود به ماریو نمی‌کند و به شما اجازه می‌دهد تا به عنوان شخصیت‌های دیگر از فرنچایز مانند پرنسس هلو، پرنسس دیزی، لوئیجی و وزغ بازی کنید، همه با انیمیشن‌های منحصربه‌فرد. پشتیبانی از چند نفره محلی نیز وجود دارد، با ماریو در یک نقطه، سوار بر Yoshi برای شناور در سطوح. بسیاری از گیم پلی هنوز حول محور اصول می چرخد ​​- پریدن روی پلت فرم ها، سنگ زنی روی ریل و شنا کردن در آبشارها. در پایان تریلر، شاهد قدرت‌آپ جدید ماریو هستیم که با مصرف یک میوه عجیب و غریب، اندازه او بزرگ می‌شود و به یک فیل تبدیل می‌شود. بسیاری از توانایی های او در حال حاضر مخفی نگه داشته شده است، اگرچه می دانیم که او می تواند گومباس را به راحتی شروع کند. نیازی به فشار دادن دکمه نیست – به سادگی به سمت آنها بروید و مخاطب برای انجام این کار کافی است.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

تریلر گیم‌پلی بازی Super Mario Bros. Wonder کاملاً عادی شروع می‌شود – همان‌طور که انتظار می‌رود از اسکرول جانبی وجود داشته باشد. ماریو بازی‌ها، در طول سال‌ها، البته با تصاویری با کیفیت بالا که تقریباً شبیه بافت‌های 2.5 بعدی هستند. شما آیتم‌های مخفی استاندارد، سکه‌ها، لوله‌های سبز رنگ و گومباس در حال چرت زدن را دارید تا به سمت سطح بعدی بروید. صحبت کردن از گل‌ها در پس‌زمینه چیز جدیدی است که اغلب شما را در سفر تشویق می‌کند و به موارد جالبی در جهان برای تعامل با آنها اشاره می‌کند. در نقاطی، با گل‌های شگفت‌انگیز روبرو می‌شوید، که با تعامل، ظاهر دنیای شما را کاملاً تغییر می‌دهند – در یک انیمیشن تقریباً بی‌نظیر که باعث می‌شود لوله‌ها زنده شوند، ماریو به طرز کارتونی بلندتر شود و انبوهی از دشمنان عجیب و غریب. در نقطه‌ای از تریلر، می‌توانید او را ببینید که در حال دویدن روی گله‌ای از گوسفندان است که احساس می‌کند با محیط اطراف کاملاً ناسازگار است.

Super Mario Bros. Wonder در 20 اکتبر بر روی نینتندو سوییچ عرضه می شود. پیش‌سفارش‌ها هم‌اکنون در فروشگاه اینترنتی نینتندو انجام می‌شوند.

نینتندو سال فوق‌العاده‌ای را پشت سر گذاشت و با یک پارک موضوعی شروع کرد و به دنبال آن فیلم برادران سوپر ماریو موفق شد که در کمتر از یک ماه از اکرانش در آوریل از مرز میلیارد دلار گذشت. شیگرو میاموتو خالق ماریو به شدت در هر دو پروژه مشارکت داشت. علاوه بر این، بازی The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom با بازخوردهای تحسین‌آمیز باز شد، علی‌رغم اینکه کل بازی دو هفته زودتر لو رفت و به گیمرهای PC اجازه می‌داد از قبل آن را از طریق یک شبیه‌ساز بازی کنند.