Tata Communications برای خرید شرکت پیام‌رسان Kaleyra در یک معامله تمام نقدی

این شرکت روز چهارشنبه گفت که Tata Communications شرکت پیام رسان سازمانی مستقر در ایالات متحده Kaleyra را به مبلغ 100 میلیون دلار (تقریباً 820 کرور) در یک معامله تمام نقدی خریداری می کند.

کسب‌وکار حاصل از پایگاه بزرگ مشتریان سازمانی Tata Communications در سراسر جهان، از جمله 300 شرکت Fortune 500، اتصالات اپراتور شبکه تلفن همراه (MNO) و فرصت‌های توسعه جهانی، استفاده خواهد کرد.

در بیانیه آمده است که با این معامله، Tata Communications یک پلتفرم اثبات شده در صنعت با قابلیت ها و مقیاس قوی به دست خواهد آورد.

در بیانیه آمده است: «با بسته شدن این معامله، که انتظار می‌رود طی 6 تا 9 ماه آینده، Kaleyra Inc به یکی از شرکت‌های تابعه Tata Communications Limited تبدیل شود.

Kaleyra با فعالیت در بیش از 190 کشور، خدمات ارتباطی یکپارچه را با مجموعه‌ای از پلتفرم‌های اختصاصی ارائه می‌کند که شخصی‌سازی هدفمند را از طریق پیام‌رسانی، ویدئو، اعلان‌های فشاری، ایمیل و خدمات مبتنی بر صدا و چت‌بات‌ها ارائه می‌دهد.

Kaleyra ادعا می کند که علاوه بر تیمی با تخصص در فناوری، مهندسی و تحقیق و توسعه، در بازار ارتباطات تجاری در خدمات بانکی و مالی، صنایع خرده فروشی و تجارت دیجیتال در سراسر بازارهای جهانی حضور قوی دارد.

Tata Communications در بیانیه ای اعلام کرد: “Tata Communications با خرید Kaleyra، Inc در یک معامله صرفاً نقدی، با مبلغ کلی حدود 100 میلیون دلار به سهامداران Kaleyra و فرض تمام بدهی های معوق موافقت کرده است.”

برای کل سال منتهی به 31 دسامبر 2022، Kaleyra درآمد 339.2 میلیون دلاری را تقریباً روپیه گزارش کرد. 2780 کرور).

زمانی که ما 24 سال پیش Kaleyra را با یکی از بنیانگذارانم Simone Fubini راه اندازی کردیم، به سختی می توانستم تصور کنم که سفرمان ما را از یک استارتاپ کوچک ایتالیایی به توسعه جهانی، یک شرکت سهامی عام در نیویورک می برد و اکنون با یک رهبر فناوری بزرگ همکاری می کنیم. مانند Tata Communications. این یک روز عالی برای Kaleyra و سهامداران و کارمندان ما در سراسر جهان است.”


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

در بیانیه آمده است که Tata Communications همچنین از اتصالات اپراتور Tier 1 در ایالات متحده، اتصالات آماده به پلتفرم های شخص ثالث و خدمات ویدیویی بدون نیاز به افزونه های نرم افزاری اضافی بهره می برد.

“ما در مورد استعداد قابل توجه Kaleyra و توانایی های نشان داده شده آنها در فن آوری های نسل بعدی هیجان زده هستیم. با این خرید، راه حل های ارتباطی چند کاناله هوشمند، شهودی و نوآورانه را بیشتر خواهیم ساخت تا فرصت های رشد جدید را برای مشتریان خود باز کنیم.” مدیرعامل AS Lakshminarayanan گفت.