Telangana دولتی Onboard Wallet Digital Liminal در پانل مشاوره متمرکز بر Web3: جزئیات

این نهاد مشورتی پروژه‌های امیدوارکننده Web3 را که در ایالت تلانگانا تولید می‌شوند انتخاب می‌کند و راهنمایی‌های مدیریتی، پشتیبانی فنی و استراتژی تجاری را برای ایجاد یک مدل کسب‌وکار پایدار ارائه می‌کند.

Liminal که در سال 2021 تأسیس شد، یک راه حل کیف پول خودکار ارائه می دهد که در پروتکل های مختلف بلاک چین کار می کند.

این شرکت اکنون به بدنه غیردولتی Web3 هند، انجمن Bharat Web3 (BWA) می‌پیوندد تا بخشی از برنامه‌های مرتبط با بلاک چین Telangana باشد.

در دسامبر 2021، دولت تلانگانا همچنین قراردادهایی با صرافی رمزارز CoinSwitch Kuber و شرکت مدیریت نوآوری Lomos Labs برای راه‌اندازی برنامه‌های «شتاب‌دهنده بلاک چین» امضا کرده بود تا به استارت‌آپ‌های Web3 کمک لازم را برای موفقیت ارائه کند.


اپل اولین هدست واقعیت ترکیبی خود را با نام Apple Vision Pro در کنفرانس سالانه توسعه دهندگان خود به همراه مدل های جدید مک و به روز رسانی های نرم افزاری آتی رونمایی کرد. ما درباره همه مهم‌ترین اعلامیه‌های این شرکت در WWDC 2023 در Orbital، پادکست Gadgets 360 صحبت می‌کنیم. Orbital در Spotify، Gaana، JioSaavn، Google Podcasts، Apple Podcasts، Amazon Music و هر جایی که پادکست های خود را دریافت می کنید در دسترس است.
پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

ایالت Telangana هند به دنبال معرفی راه حل های مبتنی بر بلاک چین است تا فعالیت های مربوط به کشاورزی را دوستدار محیط زیست کند.

ما بر این باوریم که سندباکس نظارتی Web3 به استارت‌آپ‌ها در جهت‌یابی در چشم‌انداز نظارتی کمک می‌کند. جیش رانجان از دولت تلانگانا خاطرنشان کرد: ما به آینده وب3/بلاک چین بسیار خوش بین هستیم و می خواهیم از آن به نفع بشریت استفاده کنیم.

دولت تلانگانا در حال تسریع تلاش‌ها برای تقویت رشد طرح‌های Web3 است، زیرا هند، همراه با چندین کشور دیگر، در مورد قوانینی برای اداره بخش آینده و آینده تصمیم می‌گیرند. Liminal، ارائه‌دهنده خدمات کیف پول دیجیتال، به آخرین شرکت Web3 تبدیل شده است که در روز چهارشنبه، 14 ژوئن در هیئت مشاوره دولت Telangana Web3 راه اندازی شده است. هدف این سندباکس نظارتی Web3 کمک به ابتکارات نوپا برای رشد در بازار بسیار رقابتی و متنوع هند است.

مقامات Telangana قبلاً یک منطقه Blockchain در شهر حیدرآباد ایجاد کرده اند تا به کانونی برای بحث ها و فعالیت های Web3 تبدیل شود.

دولت تلانگانا در فوریه سال جاری یک یادداشت تفاهم (MoU) با BWA امضا کرده بود. نقش BWA در پانل مشاوره Web3 Telangana تسهیل اجرای سیاست های مرتبط با Web3 است.

در آوریل امسال، دولت Telangana با بلاک چین Algorand برای ارائه خدمات سازگار با محیط زیست به کشاورزان شریک شد. ایالت مایل است کشاورزان را برای مشارکت در کشاورزی ارگانیک، زراعت جنگلداری، چرخش زراعی، و برداشت انرژی خورشیدی – که همگی از کاهش انتشار گازهای گلخانه ای و ترسیب کربن حمایت می کنند، که فرآیند جذب و ذخیره دی اکسید کربن اتمسفر برای جلوگیری از انتشار بیش از حد است. .

ما قویاً معتقدیم که به عنوان یک کاتالیزور برای آوردن بلاک چین به مردم عمل خواهد کرد. مدل ایجاد شده توسط دولت تلانگانا می تواند توسط سایر دولت های ایالتی برای ارائه حکمرانی کارآمد مبتنی بر بلاک چین برای مردم در ایالت های مربوطه تکرار شود. منان وورا، معاون ارشد، استراتژی و عملیات تجاری در لیمینال، در بیانیه‌ای اعلام کرد که این به ایجاد استارت‌آپ‌های بیشتر در ایالت‌ها و ایجاد مشاغل بیشتر برای جوانان با تقویت برنامه استارت‌آپ هند کمک می‌کند.