Telco می گوید: عرضه Reliance Jio 5G در 33 دفتر مرکزی منطقه در گجرات تکمیل شد

“امروز، Jio با گسترش پوشش True-5G خود در هر یک از 33 دفتر مرکزی گجرات، گام بزرگی به جلو برداشته است، در نتیجه گجرات را به اولین ایالت در هند تبدیل می کند که پوشش Jio True 5G را در 100 درصد از دفتر مرکزی منطقه دریافت می کند. این شرکت در بیانیه‌ای گفت: گجرات جایگاه ویژه‌ای دارد، زیرا جانمابهومی (محل تولد) Reliance است.

این شرکت روز جمعه گفت که شرکت مخابراتی Jio خدمات 5G را در تمام 33 دفتر مرکزی منطقه گجرات در مرحله آزمایشی خود راه اندازی کرده است. این امر باعث می شود گجرات اولین ایالت باشد که خدمات 5G را در تمام دفاتر مرکزی منطقه دریافت می کند و همچنین بزرگترین عرضه شده از این منطقه است. سرویس نسل بعدی تا به امروز به صورت آزمایشی. جیو اعلام کرده است که در طول دوره آزمایشی، خدمات 5G را بدون هزینه اضافی به مشترکین ارائه خواهد کرد.

جیو در بیانیه‌ای که روز چهارشنبه منتشر شد، اعلام کرد که آزمایش بتا شبکه True 5G خود را تنها زمانی در شهری آغاز می‌کند که بخش بزرگی از شهر تحت پوشش شبکه مستقل True 5G باشد تا مشتریان Jio پوشش خوبی داشته باشند و شبکه 5G پیشرفته خود را تجربه کنند. .


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.



منبع

راه‌اندازی این سرویس در ایالت با ابتکار شرکت مبتنی بر «5G واقعی» به نام «آموزش برای همه» آغاز می‌شود، که در آن بنیاد Reliance و Jio گرد هم می‌آیند تا در ابتدا 100 مدرسه در گجرات را دیجیتالی کنند.

“ما مفتخریم به اشتراک بگذاریم که گجرات اکنون اولین ایالتی است که 100 درصد دفتر مرکزی آن به شبکه قوی True 5G ما متصل است. ما می خواهیم قدرت واقعی این فناوری و اینکه چگونه می تواند بر زندگی یک میلیارد نفر تأثیر بگذارد را به نمایش بگذاریم. آموزش تمرکز است. آکاش ام آمبانی، رئیس Reliance Jio Infocomm در بیانیه ای گفت: منطقه ای برای نخست وزیر محترم ما.

اوایل این هفته، Jio اعلام کرد که شبکه Jio True 5G آن به طور رسمی در پونا راه اندازی شده است. این شرکت گفت که ساکنان پونا می توانند با داده های نامحدود 5G به سرعت تا 1 گیگابیت در ثانیه (Gbps) دسترسی داشته باشند.

ابتکار «آموزش برای همه» مدارس را با True5G جیو، پلتفرم محتوای پیشرفته، پلتفرم همکاری معلم و دانش‌آموز و پلتفرم مدیریت مدرسه متصل می‌کند.